ଆସୁଛି ଭୟଙ୍କର କୁହୁଡି । ଭୁବେନଶ୍ୱର ପାଣି ପାଗ ବିଭାଗ ଜାରି କଲା ୮ ଜିଲ୍ଲା କୁ ହାଇ ଆଲର୍ଟ…

ନମାସ୍କର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ଖବର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା କେଉଁ 8 ଜିଲ୍ଲା କୁ ଏଲୋ ୟର୍ନିଂ ଜାରି ହେଇଛି ଘନ କୁହୁଡି । ଖବର ଟି କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ପଢିଲେ ଜାଣିପାରିବେ…

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭାରତୀୟ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗର ଆଞ୍ଚଳିକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଗୁରୁବାର ଦିନ ରାଜ୍ୟର ଆଠଟି ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ଆସନ୍ତା 24 ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ଘନ କୁହୁଡ଼ି ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରି କରିଛି।

ସର୍ବଶେଷ IMD ବୁଲେଟିନ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ଆସନ୍ତା 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଜଗାଟସିଂହପୁର, ଖୋର୍ଧା, ପୁରୀ, କଟକ, କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ଭଦ୍ରକ, ବାଲେଶ୍ୱର ଏବଂ ଜଜପୁର ଭଳି ଜିଲ୍ଲାର ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ସ୍ଥାନରେ ଘନ କୁହୁଡି ପ୍ରବାହିତ ହେବ।

ତେବେ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ତାପମାତ୍ରାରେ କ be ଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ କହିଛି। କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ରାଜ୍ୟର ଜିଲ୍ଲା ଉପରେ ଦୁଇରୁ ତିନି ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସ ହ୍ରାସ ପାଇବ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୁନ୍ଦରଗଡ, ଝାରସୁଗୁଡା, ସମ୍ବଲପୁର, ଦେଓଗଡ, ବରଗଡ, ସୋନେପୁର, ବଲାଙ୍ଗୀର, କାଲାହାଣ୍ଡି, ନୁଆପଡା, ନବରଙ୍ଗପୁର, କେଓନଜହର ଏବଂ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ଏକ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ସ୍ଥାନରେ ଆଇଏମଡି ହାଲୁକା କିମ୍ବା ମଧ୍ୟମ ବର୍ଷା ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛି।

ସେହିଭଳି ଫେବୃଆରୀ 9 ରୁ ଫେବୃଆରୀ 10 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦରଗଡ, ଦେଓଗଡ, ଆଙ୍ଗୁଲ, ଢେଙ୍କାନାଳ, କେଓନହାର, ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଏବଂ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ହାଲୁକା ବର୍ଷା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ରାଜ୍ୟର ଅବଶିଷ୍ଟ ଜିଲ୍ଲାମାନଙ୍କରେ ଶୁଖିଲା ପାଗ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

 

ଯଦି ଆମର ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଛି ତାହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ଖବର ପହଞ୍ଚେଇବାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଆପଣ ଙ୍କ ଦିନଟି ସୁଭମୟ ହେଉ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *