ଏପ୍ରିଲ ୬ ରୁ ଲକ ଡାଉନ । ଘରୁ ବାହାରିଲେ ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବ…

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ । ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଆଗାମୀ ଏପ୍ରିଲ ୬ ତାରିଖ ରୁ କେଉଁ ସ୍ଥାନ ରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଲକଡାଉନ ଘୋଷଣା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ   ତଥ୍ୟ ।

 

ତେବେ ଭାରତ ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁ ସହର କରୋନା ର ନୂଆ ଷ୍ଟ୍ରେନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଗଲାଣି । ତେବେ ସେଥିପାଇଁ  ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନ ରେ କରୋନା କୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ନିୟମ କଡାକଡି ପାଳନ କରାଯାଉଛି । ତେବେ ସେହି ସହର ଗୁଡିକ ହେଲେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର, ତାମିଲନାଡୁ, ପୁଣେ,ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଭଳି ଅନେକ ରାଜ୍ୟ । 

 

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଛତିଶଗଡ଼ ରାଜ୍ୟ ରେ ଥିବା ଜଗଦେଵ ଜିଲ୍ଲା ରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଲକଡାଉନ । ତେବେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ କରୋନା ଗାଇଡ଼ ଲାଇନ କୁ କଡା କଡୀ ମାନିବାକୁ କହିଥିବା ବେଳେ ଜିଲ୍ଲା ରେ ୬-୧୪ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ଲକଡାଉନ ରହିବ। ଏଠାରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତାଲା ବନ୍ଦ ଘୋଷଣା କରା ଯାଇଥିବା ବେଳେ । ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ଗୁଡିକ ଆଗରୁ କିଣି ରଖୁବା ପ

 

ତେବେ ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *