ଏହା ସବୁ ପୁରୁଷ ପୁଅ ନିହାତି ଜାଣିବା ଆବଶ୍ୟକ…

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ଖବର ପୋର୍ଟାଲ୍ କୁ ସ୍ଵାଗତ ଜଣାଉଛୁ। ଆଜି ଆମେ କିଛି ଜୀବନ ରେ ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା କିଛି ଖବର ନେଇ ଆସିଚୁ ଯାହାକି ପୁରୁଷ ଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ରୋଗ ଏବଂ ତାହାର ପୁରୁଷ ଙ୍କ ଯୌନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଯୌନ ଚିକିସ୍ୟ। ଖବର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଖବର କୁ ଶେଷ ଯାଏ ପଢନ୍ତୁ।

 

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଆଜିକାଲି ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ର ବଡ ସମସ୍ୟା ହେଲା ଯୌନ ସମସ୍ୟା ଯାହାକି ସହବାସ ରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେବା ଲିଙ୍ଗ ସିଥଳତା ଛୁଟ ଲିଙ୍ଗ ଭଳି ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେବା ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ସମସ୍ୟା ।ଯୌନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଜିନିଷ ଯାହାକି ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ କହିବୁ ।

 

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯୌନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ନିୟମିତ ରସୁଣ ଖାଆନ୍ତୁ ନିୟମିତ ଗଜା ବୁଟ ଖାଆନ୍ତୁ ସଙ୍ଗମ ପରେ ନିୟମିତ ଏକ ଗ୍ଲାସ କ୍ଷୀର ପିଇବା ଦ୍ଵାରା ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହେଇଥାଏ । ହସ୍ଥ ମାଉଥିନ୍ୟ ଏକ ପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରଣାଳୀ ନୁହଁ ଯୌନ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଏହା କରିଥାନ୍ତି ଏହା ନିୟମିତ କରିବା ଆମ ମନ ଏବଂ ଶରୀର ଉପରେ କୁପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିଥାଏ। ପୁରୁଷ ମାନେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ସପ୍ତାହ ରେ ୨ ଥର ସେକ୍ସ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେକ୍ସ କରିବା ପରେ ନିଜ ଲିଙ୍ଗ କୁ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଯୋନି ଭିତରେ ପୁରେଇ ରଖି ସୁଅନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଯୌନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ।

 

ପୁରୁଷ ଙ୍କୁ ସମ୍ଭାଗୋ କୌଶଳ ଜାଣିଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଗୋଟିଏ ଥରେ ରେ ଶାନ୍ତି ମିଳି ଯାଏ । କେବେ ହେଲେ ପୁରୁଷ ପୁରୁଷ ସହ ସମ୍ଭୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହା ଆମ ପ୍ରତି ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକେଇ ଥାଏ ।

 

ଯଦି ଆମର ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଛି ତାହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ଖବର ପହଞ୍ଚେଇବାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଆପଣ ଙ୍କ ଦିନଟି ସୁଭମୟ ହେଉ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *