ଏହି ଖବର ଟି କେବଳ ପୁଅ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ…

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ । ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ । ଆମେ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ । ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ  ନାରୀ ବହାଘର ପୂର୍ବରୁ କାହା ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିଛି କି ନାହିଁ ଜାଣନ୍ତୁ।  ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ । ସାଧାରଣ ତହ ଭାରତୀୟ ନାରୀ ମାନେ ବହାଘର ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟ କାହା ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନି । 

 

ସାଧାରଣ ତହ ସେହି ମାନେ ଯେଉଁ ମାନେ ନିଜ କୁ ଆଧୁନିକ ମନେ କରନ୍ତି ସେହି ମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି । ତେବେ ନାରୀ ମାନେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ର କିଛି ବ୍ୟବହାର ରୁ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ  ସେମାନେ ପୂର୍ବରୁ କାହା ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନା କରିଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ।  ଲଜ୍ଜ୍ୟା ହିଁ ନାରୀ ର ଭୂଷଣ। ଭାରତୀୟ ନାରୀ ଲଜ୍ଜ୍ୟଶିଳ। ପ୍ରଥମ ଥର ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖୁଥିବା ସମୟରେ।ସେମାନେ ବହୁତ୍ ଲଜ୍ଜ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିଥାନ୍ତି । 

 

ଯାହା ଦ୍ଵାରା ପୁରୁଷ ସାଥୀ ର ସ୍ପର୍ଶ ପାଇ ସେ ମଧ୍ୟ ଡରି ଯାଇଥାନ୍ତି । ଏହା ଦ୍ବାରା ଯୌନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଭୟ, ଲାଜ ଏବଂ ସଙ୍କୋଚ ମନୋଭାବ , ନାରୀ ଟି ର ମୁହଁ ଙ୍କୁ ଏବଂ ତାହାର ବ୍ୟବହାର ରୁ  ଦେଖିଲେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣା ପଡେ । ସେ ପୂର୍ବରୁ ସେକ୍ସ କରିଛନ୍ତି କି ନାହିଁ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଆପଣ ମାନେ ଶାରୀରିକ ଗଠନ ରୁ ମଧ୍ୟ ଜାଣିପାରିବେ । 

 

ଆଗରୁ ଯୌନ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ନଥିବା ନାରୀ ମାନଙ୍କ ର ସ୍ତନ ଏବଂ ଯୌନ ଅଙ୍ଗ ର ଗଠନ ଅନ୍ୟ ନାରୀ ମାନ ଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଭିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ । ଏହା ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ତୁଳନା ରେ ଅଧିକ ଟାଇଟି ଏବଂ ସତେଜ ଥାଏ । ବ୍ୟବହାର ହୋଇ ନଥିବା କାରଣ ରୁ ଏହାର ଗଠନ ଏବଂ ଆକାର ରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇ ନଥାଏ । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଉପାୟ ରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଚରିତ୍ର ତଥା ସେକ୍ସ ସମ୍ବନ୍ଧ ରେ ଜାଣି ପାରିବେ ।

 

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *