ଖେଳ ଚାଲିଲା ଉଡାଜାହାଜ ରେ । ଧରା ପଡିଲେ ଏୟାର ହଷ୍ଟେସ ତା ପରେ ଯାହା ହେଲା ମୁହଁ ରେ ଧରି ହେବନି …

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ । ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଜଣେ ଏଭଳି ଏୟାର ହଷ୍ଟେସ ଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯିଏ ଆକାଶରେ ଉଡୁଥିବା ବିମାନ  ରେ ଖେଳ କରି ଧରା ପଡିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ । 

 

ତେବେ ଉପରୁ ଆପଣ ଅନ୍ଦାଜ ଲଗାଇ ସାରିଥିବେ ଆଗକୁ ଆମ୍ଭେ କେଉଁ ବିଷୟରେ କଥା ହେବାକୁ ଯାଉଛୁ । ତେବେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ ରୁ କାନାଡ଼ା ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଏକ ବିମାନ ରେ ଦୁଇ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛି ଉକ୍ତ ଉଡାଯାହାଜ ର ଏୟାର ହଷ୍ଟେସ । 

 

ତେବେ ଏହି ଏୟାର ହଷ୍ଟେସ ଏବଂ ତାଆଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଉକ୍ତ ଉଡାଯାହାଜ ରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ । ଦୁହିଁ ଜଣ ପରସ୍ପର କୁ ପାଖରେ ପାଇ । ଉତ୍ତେଜନା ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଲା । ତେବେ ସେମାନେ ପରସ୍ପର ର ଭୋକ ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ ଯାଇ ଉଡାଯାହାଜ ର ଟଏଲେଟ ମଧ୍ୟରେ ପଶିଗଲେ । ଏବଂ ସମ୍ଭୋଗ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ଏକ ବୃଧ କୁ ପରିସ୍ରା ମାଡ଼ିଲା ସେ ଯେତେବେଳେ ଟଏଲେଟ ପାଖକୁ ଯାଇ ଟଏଲେଟ ବଦେଇଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଟଏଲେଟ ର କବାଟ ଖୋଲିନଥିଲା । 

 

ଏହାର ସନ୍ଦେହ ରେ ସେ ଉଡାଯାହାଜ ର ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ମାନଙ୍କୁ ସେଠାକୁ ଡାକିଲେ । ଏହା ପରେ ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ମାନେ କବାଟ ଖୋଲିବା ପରେ ଯାହା ଚାଲିଥିଲା ତାହା ଦେଖିବା ପରେ ଉକ୍ତ ଏୟାର ହଷ୍ଟେସ ଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଗଲା ।

ତେବେ ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *