ଝରାଫୁଲ କୁ ଗର୍ଭବତୀ କରିବା ପାଇଁ କିଏ କହିଥିଲା । ଶୁଣନ୍ତୁ ଏହି କଲ ରେକଡ଼ିଂ…

 

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ । ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ରାକେଶ ଏବଂ ଝରାଫୁଲ ଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ କଲ ରେକରଡିଙ୍ଗ ସମ୍ପର୍କରେ । ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ । 

 

ତେବେ ଆପଣ ମାନେ କିଛିଦିନ ହେବ ଝରାଫୁଲ ମର୍ଡର କେସ ଓଡ଼ିଶାରେ ବହୁ ଜୋରରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଧରିଚି । ତେବେ ଏହି ସ୍ଥଳେ ଏମିତି କିଛି ତଥ୍ୟ ପ୍ରତିଦିନ ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି । ଯାହା ଝରାଫୁଲ କେସ କୁ ଆହୁରି ଚର୍ଚା କୁ ଆଣି ପାରୁଛି । ତେବେ ଏଭଳି କିଛି ସ୍ଥଳେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଝରାଫୁଲ ଏବଂ ରାକେଶ ର କଲ ରେକରଡିଙ୍ଗ ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି । ତେବେ ଯେଉଁଥିରେ ରାକେଶ କିଭଳି ଭାବେ ଝରାଫୁଲ ଙ୍କ ସହ ଖରାପ ରୋମାଣ୍ଟିକ କଥା ହେଉଛନ୍ତି । 

 

ତେବେ ରାକେଶ ଏକ ମୂର୍ଖ କେବଳ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଝରାଫୁଲ ଙ୍କୁ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବାର ଜଣା ପଡୁଛି ଏହି କଲ ରେକର୍ଡ଼ିଂଗ । ତେବେ ଏହି କଲ ରେକରଡିଙ୍ଗ ରେ ରାକେଶ ବହୁତ ଝିଅ ଙ୍କ ସହ ସୋଇଥିବାର କହିବା ସହ, ସେ ଝରାଫୁଲ ଙ୍କୁ କିଭଳି ଛୁଆ ହେବ ଏବଂ ଛୁଆ ହେଲା ପରେ କିଭଳି ମା କ୍ଷୀର ଦେବ ସେ ବିଷୟରେ ଏହି ରେକରଡିଙ୍ଗ ରେ କହିଥିବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

ତେବେ ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ । 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *