ଟିକ ଟକ ଷ୍ଟାର୍ ନିଶା ଗୁର୍ଗନି ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ରେ ଏମିତି ଚାନ୍ଚଲ୍ୟ କର ଖବର ନେଇ ଆସିଚୁ…

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ଖବର ପୋର୍ଟାଲ୍ କୁ ସ୍ଵାଗତ ଜଣାଉଛୁ । ଆଜି ଆପଣ ଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକ ଟକ ଷ୍ଟାର୍ ନିଶା ଗୁର୍ଗନି ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ରେ ଏମିତି ଚାନ୍ଚଲ୍ୟ କର ଖବର ନେଇ ଆସିଚୁ ଯାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ଖବର କୁ ଶେଷ ଯାଏ ପଢନ୍ତୁ।

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି ନିଶା ଗୁର୍ଗନୀ ଜଣେ ଟିକ ଟକ୍ ଷ୍ଟାର୍ ତାଙ୍କ ନାମ ରେ ଆସିଚି ସାଙ୍ଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ । ନିଶା ଗୁର୍ଗାନି ଙ୍କ କିଛି ଖରାପ୍ ରୋମାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଭାଈରାଲ୍ ହେଇଥିଲ । ଏହାକୁ ନେଇ ସେ ବହୁତ୍ ଦିପ୍ରେସନ୍ ରେ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟ୍ ଗ୍ରାମ ରେ କହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତା ପରେ ଆଉ ଥରେ ସେ ଇନଷ୍ଟ ଗ୍ରାମ ରେ ଆସି କହିଛନ୍ତି ଏ ସବୁ ମତେ ଫରକ୍ ପଡେନି । କାରଣ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ୟୁଜର ମିଆଁ ଖଳିପା କହିଥିବା ରୁ ସେ ରାଗି ଯାଇ ଏମିତି ଭିଡିଓ ବନେଇଥିଲେ ।

ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭିଡିଓ କୁ ଦେଖିଲେ ସମସ୍ତ ପ୍ରମାଣ ପାଇଯିବେ ଝିଅ ଟି ନିଶା ଗୂର୍ଗନି ଏବଂ ପୁଅ ତି କିଏ ଜଣା ପଡୁ ନହିଁ । ଯଦି ଆପଣ କିଛି ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ତେବେ ୟୋଉ ଟ୍ୟୁବ୍ ରେ ନିଶା ଗୁର୍ଗାନୀ ମାରନ୍ତୁ ପାଇଜିବେ । ନିଶା ଗୁର୍ଗନ୍ ଜଣେ ଫେମସ୍ ଷ୍ଟାର୍ ଯାହା କି କିଛି ଦିନ ତଳେ ତାଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଭିଡିଓ ଭଇରାଲ ହେଇଯାଇଥିଲା । ତାପରେ ନିଶା Instagram ଆସି କହିଛନ୍ତି ସେ ଝିଅ ସେ ନୁହନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଭିଡିଓ ଦେଖି ଜାଣିପାରିବେ ସେ କି ନୁହଁ ।

ଯଦି ଆମର ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଛି ତାହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ଖବର ପହଞ୍ଚେଇବାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଆପଣ ଙ୍କ ଦିନଟି ସୁଭମୟ ହେଉ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *