ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ୱେବସାଇଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଭୁବେନଶ୍ୱର ରେ ମିଳୁଛନ୍ତି ସୁନ୍ଦର ଯୁବତୀ…..

ନମାସ୍କର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ଖବର କୁ ଆଜିର ବିଷୟ ଟି ହେଉଛି ଭୁବେନଶ୍ୱର ରେ କେଉଁ ୱେବସାଇଟ ମାଧ୍ୟମରେ କରାଯାଉଛି ସେକ୍ସ କାରବାର । ଏହି ଖବର ଟି କୁ ମୂଳରୁ ସେସ ପର୍ଯନ୍ତ ଭଲସେ ପଢିଲେ ଜାଣିପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର ।

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଭୁବେନେଶ୍ୱର ରେ ଅନଲାଇନ ସେକ୍ସ ଧନ୍ଦା ଚାଲିଛି । ପୁଲିସ ବହୁତ ଥର ରେଡ଼ କରି ସାରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୁନର୍ବାର ଏହି ଧନ୍ଦା ଜାରି ହେଉଛି । ଆମେ ଯେଉଁ ୱେବ୍ସାଇଟେ ବିଷୟରେ କହିବୁ ତାହା ଖାଲି ଭୁବେନ ଶ୍ୱର ନୁହେଁ ବରଂ ଅନ୍ୟ ବଡ ସହରରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ୱେବ୍ସାଇଟେ ରେ ମଧ୍ୟ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଅପରେଟ କରାଯାଉଛି….

ଆପଣ ଏହି ୱେବସାଇଟ ଖୋଲିଲା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଥାନ, ନମ୍ବର, ନାମ ଦେଇ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରସନ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏହା ପରେ ସେମାନେ ଫୋନ କରିବେ ଓ ପଚାରିବେ କେମିତିକା ଝିଅ ଦରକାର କୁହନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲ ରେଡି କରିବୁ । website ହେଉଛି – www.nightangelfriendship.com ଏହି ୱେବସାଇଟ କୁ ଓପନ କରି ଆପଣ ଚେକ କରିପାରିବେ | ଆମ ଏହି ଖବର ଛାଡିବାର କାରଣ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରଶାସନ ର ନଜର ପଡୁ ଓ ଏହାକୁ ଯେତେ ଶୀଘ୍ର ବନ୍ଦ କରାଯାଉ ।

ଯଦି ଆମର ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଛି ତାହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ଖବର ପହଞ୍ଚେଇବାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଆପଣ ଙ୍କ ଦିନଟି ସୁଭମୟ ହେଉ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *