ପତଳା ଝିଅ କୁ ବିବାହ କଲେ ମିଳିଥାଏ ଏହି ସବୁ ଲାଭ , ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି  ମିଳିଥାଏ ଓ କଣ କଣ ।

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ  ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ । କିପରି ପତଳା ଝିଅ ମାନେ ଦେଇଥାନ୍ତି ଚରମ ତୃପ୍ତି । ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ । ତେବେ ଶରୀର ର ଭୋକ ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ ମଣିଷ କିଛିବି କରିପାରେ । 

 

ତେବେ ଆମ୍ଭେ ଉପରେ ଲେଖିଥିବା ଉକ୍ତି ଟି ପତଳା ଝିଅ ଅଧିକ ଚରମ ତୃପ୍ତି ଦେଇଥାନ୍ତି । ତେବେ ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତ୍ୟ । ଯେତେବେଳେ ଗୋଟେ ପୁଅ ବାହା ହେବା ପାଇଁ ଝିଅ ଖୋଜା ଯାଏ ସେ ସବୁବେଳେ ଏକ ପତଳା ଝିଅ କୁ ଖୋଜେ । କାରଣ ପତଳା ଝିଅ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଚରମ ତୃପ୍ତି ଦେଇଥାନ୍ତି । ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକଁ ସାରିରିକ ସୁଖ ଦେଇଥାନ୍ତି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ପତଳା ଝିଅ ମାନେ ଘରର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସୂଚାରୁ ରୂପେ ତୁଲାଇ ଥାନ୍ତି ଏହା ସହ ଏମାନେ ନିଜ ସାଥିଙ୍କୁ ବେଡ ଉପରେ ବି ଭଲ ମଜା ଦେଇଥାନ୍ତି ।

 

 ପତଳା ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଠାରେ ମୋଟୀ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ସେକ୍ସ ହରମୋନ ଅଧିକା ରହିଥାଏ ତେଣୁ ଏମାନେ ଅଧିକ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇଥାନ୍ତି । କାରଣ ପତଳା ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଏହି ୩ ଟି ପୋଜ କରିଲେ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ମଜା ଦେଇ ପାରିବେ । ତେବେ ୩ ଟି ପୋଜ ଗୁଡିକ ହେଲା ଡଗି ପୋଜ, ଘୋଡା ପୋଜ, ସିଟିଙ୍ଗ ପୋଜ  ଏହି ପୋଜ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ । ତେବେ ଏହା ସାଧାରଣତଃ ପତଳା ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସହ କରିବାକୁ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ।

 

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *