ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଜାଣନ୍ତୁ ମାଳିସାହି ବିଷୟରେ ଏବଂ ଏହା କିପରି ଚାଲେ । ଏଠାରେ କେତେ ଟଙ୍କା ରେ ମିଳନ୍ତି ଦେହଜୀବୀ…

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ । କିପରି ମାଳିସାହି ରେ ଚାଲେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ କେତେ ଟଙ୍କାରେ ମିଳନ୍ତି ଦେହଜୀବୀ । ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ । ଦେହ ବେପାର ଏକ ଘୁଣ୍ୟ ଅପରାଧ । କିନ୍ତୁ ଏ ଯୁବ ସମାଜ ତାହା ପ୍ରତି ସଦା ସର୍ବଦା ନିର୍ଭର ରହୁଛି ।

 

ପ୍ରକୃତ ରେ ଯେଉଁ ମାନେ କିଛି କାମ କରି ପାରନ୍ତି ନାହଁ ବିଶେଷ କରି ଯେଉଁ ମାନେ କର୍ମ ଖୋଡ଼ି ସେହି ମାନେ ଏହି ଧନ୍ଦା କରିଥାନ୍ତି । ତେବେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ର ମାଳିସାହି ଏକ ଏଭଳି ସ୍ଥାନ ପାଲଟି ଗଲାଣି ଯେଉଁ ଠାରେ ଝିଅ ବେପାର ଏକ ସାଧାରଣ ହୋଇଗଲାଣି । ଏହା ସାଧାରଣତଃ ବହୁ ନାମୀ ଦାମୀ ହୋଟେଲ ରେ ଲଜ ମଧ୍ୟ ରେ ଚାଲୁଛି । ଏହା ସାଧାରଣତଃ କେତେକ ମୁଷ୍ଟିମେୟ ଲୋକ ମାନେ ଗରିବ ସାଧାରଣ ନିରୀହ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଆଣି ତାଙ୍କୁ ଏଠାରେ ବେପାର ରେ ଲଗାଉଛନ୍ତି । ଏହି ଧନ୍ଦା ରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଏପରି କି ବିଦେଶର ଯୁବତୀ ଓ ମହିଳା ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଥିବା ହେଉଛନ୍ତି । 

ଭୁବନେଶ୍ୱର ର କିଛି ନାଁ ପୁରୁଷ ଦଲାଲ ଏହି ରାକେଟ କୁ ଚଲାନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ରେ ଯେତେବେଳେ ଦେହ ବେପାର ହେଉଛି ତେବେ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି । ସେମାନେ ସବୁଠୁ ଆଗ ରେ ରହିଛନ୍ତି । ଧନ୍ଦା ବଢ଼ାଇବା ଟଙ୍କା କମାଇବା ଆଗରେ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ଆଗରେ ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଦେହ ବେପାର ଭୁବେନଶ୍ୱର ର ମାଳିସାହି  ରେ ୧୦୦ ରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ୫୦୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଚାଲୁଥାଏ । 

 

ତେବେ ଏଠି କିଛି ଦର ବୟସ ବୁଢ଼ୀ ମଧ୍ୟ ବୁଲୁଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପାନ ଦେବେ ଏବଂ କହିବେ କଷି ୧୫୦୦, ୨ ହଜାର, ପାଚିଲା ୫୦୦, ପାଚିଲା ୩୦୦ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି କମ ବୟସ ଝିଅ ଙ୍କ ଦାମ ଅଧିକ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକଙ୍କ ଦାମ ଶସ୍ତା। ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଚଏସ କହିଲେ ସେ ଲାଇନ କରି ୧୦ ,୧୫ ଜଣ ଝିଅ ଙ୍କୁ ଦେଖେଇ ଦେବେ । ଏହା ପରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ମନ ପସନ୍ଦ ର ଝିଅ ବାଛି ନିଜ ମନର ଲାଳସା କୁ ପୂର୍ଣ କରିପାରିବେ ।

 

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଖବର ଭଲ ଲାଗିଛି  । ତା ହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *