ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ । ଦେଖ ନିଆଁ ଭଳି ବ୍ୟାପୁଛି ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ…

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ଖବର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଆଜି ଆମେ ଦେଖିବା ଫୁଣି ଏକ ଲଜ୍ୟା ର ଭିଡ଼ିଓ ।

ଦିନକୁ ଦିନ ଯୁବପିଢି ବା ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ନିଜର କାମ ଲାଳସା ପାଇଁ ଯେମିତି ହେଉଛନ୍ତି ଜାଗା ବେଜଗା କିଛି ନ ମାନି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ନିଜ ଦେହର ଗରମ କୁ ଥଣ୍ଡା କରିଉଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟି କେଉଁଠିକାର ଆମେ ଜାଣିନାହିଁ । ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ କିଛି ଟୋକା ଦେଖିଥିଲେ ଓ ସେମାନଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ କୁଆଡେ ଆସିଛନ୍ତି । ଯୁବକ କହିଥିଲେ ଏ ଜାଗାରେ କେବଳ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ପ୍ରତି ଦିନ ଦହିକ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଆସିଥାନ୍ତି ହେଲେ ତମେ କାହିଁ ଆସିଥିଲ । ଫଳରେ ଯୁବକ କହିଥିଲେ ଆମ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ ତମକୁ ଦେବାପାଇଁ । ଆପଣ ତଳେ ଥିବା ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ସବୁ ଜାଣିପାରିବେ । ଆମେ କୌଣସି ଖରାପ ଉଦେଶ ନେଇ ଏ ପୋଷ୍ଟ କରି ନାହୁଁ କେବଳ ଆପଣଙ୍କୁ ସଚେତନ କରେଇବା ପାଇଁ ଆମର ଉଦେଶ । ଦୟାକରି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ମାନେ ଏଭଳି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନହେଲେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ପରି ଆପଣଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ବି ଭାଇରଲ ହେଇପାରେ ।

ଯଦି ଆମର ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଛି ତାହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ଖବର ପହଞ୍ଚେଇବାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଆପଣ ଙ୍କ ଦିନଟି ସୁଭମୟ ହେଉ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *