ଫୁଣି ଏହି ଦିନ ଭାରତ ବନ୍ଦ । ବାହାରକୁ ଗୋଡ କାଢ଼ିଲେ କଡା….

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ଖବର ପୋର୍ଟାଲ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଫୁଣି ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଭାରତ ବନ୍ଦ ଏହି ଦିନ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି  ବିଷୟରେ । ଖବର ଟିକୁ ଆରମ୍ଭରୁ ଶେଷ ପର୍ଯନ୍ତ ପଢିଲେ ଠିକ ସେ ଜାଣିପାରିବେ….

ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାମାନେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ଦିନ 6 ଟାରୁ 6PM ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ।
ମୋର୍ଚ୍ଚା ସମସ୍ତ ସଂଗଠନକୁ ବ୍ୟାଣ୍ଡ କଲ୍କୁ ସଫଳ କରିବା ପାଇଁ ଆନ୍ତରିକ ଉଦ୍ୟମ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ

ବଥିନ୍ଦା: ହୋଲି ପର୍ବକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ମାର୍ଚ୍ଚ 26 ରେ ଭାରତ ବାନ୍ଧବଙ୍କ ଡାକରାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବା ପାଇଁ କିଛି ଟ୍ରେଡ ୟୁନିଅନ ଏବଂ ପରିବହନକାରୀଙ୍କ କିଛି ସଂରକ୍ଷଣ ସତେ ସାନୁକତ କିସାନ ମୋର୍ଚ୍ଚା ସେହି ଦିନ ଭାରତ ବାନ୍ଧବଙ୍କ ଡାକରା ଦେଇ ଆଗକୁ ବନ୍ଦ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି।

 

ବୁଧବାର ଦିନ ସିଙ୍ଗୁ ସୀମାରେ ସଂଗଠିତ ତଥା ଅସଂଗଠିତ କ୍ଷେତ୍ର, ବ୍ୟବସାୟୀ, ଆର୍ଟିଆ ଆସୋସିଏସନ୍, ଶ୍ରମିକ ସଂଗଠନ, ଶ୍ରମିକ ସଂଗଠନ ସମେତ ଶ୍ରମିକ ସଂଗଠନର ପ୍ରତିନିଧୀଙ୍କ ସହ କିସାନ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାଙ୍କ ଏକ ମିଟିଙ୍ଗ ରେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇଛି।

 

ତେବେ ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *