ଫୁଣି ଧରା ପଡିଲେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଙ୍କ ରାସଲୀଳା । ତାପରେ ଦେଖ କଣ ହେଲା….

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ଖବର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଆଜି ଆମେ ଦେଖିବା କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଏକ ୪୦ ବର୍ଷ ବୁଢା ସହ ରାସଲୀଳା ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ । ପ୍ରଥମେ ଆସନ୍ତୁ କିଛି ଜାଣିନେଵା ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟି କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ପଢିଲେ ଭିଡ଼ିଓ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିବେ ।

ଆଜିକାଲି ର ଯୁବପିଢି ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ସ୍ଥାନ କାଳ ପାତ୍ର ନଦେଖି ଚୋର ପୀରତି କରିଛନ୍ତି ତା ର ପରିଣାମ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଙ୍କୁ ଏ ଭଳି ଭାବରେ ଭୋଗିବାକୁ ପଡୁଛି । ଆଜିର ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଆପଣ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ।

ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟି କେଉଁଠିକାର ଆମେ ଜାଣିନୁ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟି ଅତିରିକ୍ତ ଭାଇରଲ ହେବାରୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ନେଇ ଆସୁଛି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ରେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ରାସଲୀଳା ବେଳେ ଧରା ପଡିଗଲେ । ତାଙ୍କୁ ୪/୫ ଜଣ ଲୋକ ଘେରି ତାଙ୍କୁ ଜେରା କରିଲେ ଓ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ହରକତ କରିଥିଲେ ଫଳରେ ସେହି ଯୁବତୀ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ । ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଆମେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ମାନଙ୍କୁ ବାର୍ତା ଦେବାକୁ ଆମେ ଦେଖାଉଛୁ ଦୟାକରି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ମାନେ ଏ ଭଳି ଭୁଲ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନହେଲେ ଟିକେ ଖୁସି ପାଇଁ ଏ ଭଳି ପୁରା ଦୁନିଆ ରେ ଲଜ୍ଜିତ ହେବାକୁ ପଡିବ ।

ଯଦି ଆମର ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଛି ତାହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ଖବର ପହଞ୍ଚେଇବାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଆପଣ ଙ୍କ ଦିନଟି ସୁଭମୟ ହେଉ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *