ବଲିଓଡ଼ ର ଏହି ହିରୋ ହିରୋଇନ ବାହା ନହେଇ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ଖେଳ….

 

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ  ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ । କିପରି ବଲିଉଡ ର ଏହି ହିରୋଇନ ମାନେ ଯିଏ କି ସବୁବେଳେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ।

 

 ତେବେ ବଲିଉଡ଼  ରେ ହିରୋଇନ ମାନେ ଯେଉଁମାନେ ନିଜର ସଉକ କୁ ପୁରା କରିବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ସହ ଶୋଇବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ପ୍ରଥମ ରେ ଅଛନ୍ତି କାଜଲ ଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ତନିସା ମୁଖାର୍ଜୀ ଯିଏ ବଲିଉଡ ରେ  ବିଗବସ ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ବେଳେ ଅନୁପମ କୋହଲି ଙ୍କ ସହ ଲିଭିଂ ରିଲେସନସିପ ରହିଥିଲେ । ତେବେ ଦୂତୀୟ ରେ ଅଛନ୍ତି ଆଲିଆ ଭଟ ଏବଂ ରଣବିର କପୁର ଯିଏ ବର୍ତ୍ତମାନ ବାହା ହେବା ପୂର୍ବରୁ ରାତିରେ ଘର ଠାରୁ ଅଲଗା ରହୁଛନ୍ତି ।

 ସେହିଭଳି ତୃତୀୟ ରେ ମଳାଇକା ସରାବତ ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ କପୁର । ମଳାଇକା ସରାବତ ଅଜବାତ ଖାଁ ଠାରୁ ଡିଭର୍ସ ହେଲା ପରେ ସେ ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଙ୍କ ଯିଏ ବର୍ତ୍ତମାନ ୧୨ ବର୍ଷ ସାନ  । ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଳାଇକ ଅର୍ଜୁନ ଙ୍କ ସହ ଘର ଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଲଗା ରହୁଥିଲେ । ତେବେ ଚତୁର୍ଥ ରେ ସବିତା ସେଠି ଏବଂ ମନୋହର ବାଜପେୟୀ । 

 

ସବିତା ସେଠି ହେଉଛନ୍ତି ସ୍ଲିପା ସେଠି ଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ । ସେ ମନୋଜ ବାଜପେୟୀ ଙ୍କ ସହ ବହୁଦିନ ରିଲେସନ ରେ ରହିଥିଲେ । ସେହିଭଳି ପଞ୍ଚମ ରେ  ସୁସ୍ମିତା ସେନ ନିଜ ଠାରୁ ୧୫ ବର୍ସ ସାନ କାଶ୍ମୀର ର ମଡେଲ ର ରଘୁବନ ଙ୍କ ସହ ରହୁଛନ୍ତି । 

 

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *