ବିବାହିତ ନାରୀ ମାନଙ୍କୁ କାହିଁକି କରିଥାନ୍ତି ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ବିବାହିତ ନାରୀ ମାନେ କାହ୍ନିକି ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ର ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ।

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ । ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ । ଆମେ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ । ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ  କିପରି ଜଣେ ପୁରୁଷ ର ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ଜଣେ ବିବାହିତ ନାରୀ । ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ । ତେବେ ବିବାହିତ ନାରୀ ସଦା ସର୍ବଦା ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲାଗନ୍ତି ।

 

କାରଣ ସେମାନେ ବିବାହ କରି ସରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ର ପୃଥୁଲ ଆଉ ନିତମ୍ବ ସଠିକ ଆକାର କୁ ଆସି ଯାଇ ଥାଏ । ଏହା ସହ ତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହୁଏ ନାହିଁ । କାରଣ ସାଧାରଣ ତହ ଆଜିକାଲି ର ଯାଉ ସବୁ ପ୍ରେମ ହେଉଛି । କେବଳ ଶରୀର ର ଭୋକ ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ । ସେହି ଦୁଷ୍ଟି ରୁ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ବିବାହିତ ମହିଳା ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା  ହୁଏ ନାହିଁ  । ଯେଉଁମାନେ ଅଧିକ କ୍ୟାରି ହୋଇଥାନ୍ତି l

 

ପୁରୁଷ ମାନେ ସବୁବେଳେ କ୍ୟାରି ପାର୍ଟନ ର ଚାହୁଁଥିବା ରୁ ସେମାନେ ବିବାହିତ ନାରୀ ମାନ ଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି l ଚର୍ତୁଥ ହେଉଛି ନିଜ ଚେହେରା ର ଉର୍ଜ୍ଵଳ ପାଇ ମଧ୍ୟ ଏହା ହୋଇଥାଏ ବିବାହାପରେ ନାରୀ ମାନଙ୍କ ଚେହେରା ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଗ୍ଲୋ କରିଥାଏ l ଏହା ଏକ ପୁରୁଷକୁ ଆକର୍ଷିତ ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ l ବିବାହିତ ନାରୀମାନେ ସାଧାରଣତଃ ମିଠା କଥା କହିଥାନ୍ତି ଏହି ମିଠା କଥା ପୁରୁଷ ମାନେ ବିବାହିତ ନାରୀମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକୃଷ୍ଟ ହୋଇଥାନ୍ତି l

 

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଖବର ଭଲ ଲାଗିଛି  । ତା ହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *