ଭାଇରଲ ହେଲା ହୋଟେଲ M-M-S ଭିଡ଼ିଓ । ଦେଖିଲେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବେନି…

 

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ । ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ କିଭଳି ହୋଟେଲ ଯାଉଥିଲେ ସତର୍କ ହୋଇ ଡ୍ରେସ ଚେଞ୍ଜ କରନ୍ତୁ ନେହେଲେ କ୍ୟାମେରା ର ଶିକାର ହୋଇ ପାରନ୍ତି ସେ ସମ୍ପର୍କରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।  ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ   ତଥ୍ୟ । 

 

ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିଦେବାକୁ ଚାହ୍ନେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ କିଛି ଖଳ ପ୍ରକୃତିର ମଣିଷ ମାନେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଘର ର ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଲୁଟିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ଖରାପ ଖରାପ ଭିଡ଼ିଓ ବନାଇ ବ୍ଲାକମେଲିଙ୍ଗ କରନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଆଉ କିଛି ଲୋକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଗୁଡିକ ଶୁଟିଂ କରି କୌଣସି ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟ ରେ ପକାଇ ପଇସା ମଧ୍ୟ ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି । 

 

ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ହୋଟେଲ କିମ୍ବା ସପିଙ୍ଗ ମଲ ର ଡ୍ରେସିଂ ରୁମ କୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ସତର୍କ ହୋଇ ଯାଆନ୍ତୁ । ତେବେ ଡ୍ରେସ ଚେଞ୍ଜ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳ କୁ ଭଲ ଭାବେ ଦେଖି ନିଅନ୍ତୁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯେଉଁଠି ଏକ ଝିଅ ଡ୍ରେସ ଚେଞ୍ଜ କରିବା ବେଳେ ଏକ କ୍ୟାମେରା ଦେଖି ପୋଲିସ କୁ ଫୋନ କରୁଛି । ଟ୍ରବେ ଉକ୍ତ ହୋଟେଲ ର ମାଲିକ କୁ ପୋଲିସ ଧରି ନେବା ସହ ପ୍ରକୃତ ଦୋଷୀ କୁ ପୋଲିସ ଛାନ ବିନ କରୁଛି ।

ତେବେ ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *