ଯାଣନ୍ତୁ ଝିଅ ମାନେ ସେକ୍ସ କରିବା ଦ୍ୱାରା କଣ ସବୁ ପରିବର୍ତନ ଆସିଥାଏ…

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ  ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ । ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ ସାଧାରଣତଃ  ସେକ୍ସ କଲାପରେ ଝିଅ ଙ୍କ ର କଣ ସବୁ ବଢ଼ିଥାଏ ? ସେ ବିଷୟ ରେ । ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ  ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ     ତଥ୍ୟ ।

 

 ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସେକ୍ସ କଲାପରେ ସାଧାରଣତଃ ଶରୀର ର କିଛି ଅଙ୍ଗ ତଥା ଶରୀର ର ଗଠନ ରେ କିଛି ମାତ୍ର ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖା ଦେଇଥାଏ । ଆପଣ ମାନେ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିଥିବେ ସାଧାରଣତଃ ଝିଅ ମାନେ ବହାଘର ପୂର୍ବରୁ ଏବଂ ବହାଘର ପରେ ସେମାନଙ୍କ ଶରୀର ର ଗଠନ ରେ ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖା ଦେଇ ଥାଏ । 

 

ସେକ୍ସ କଲାପରେ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସାଧାରଣତଃ ସ୍ତନ, ଜଂଘ ଏବଂ ପୃଥୁଳ (ପିଚା) ରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଥାଏ । ଏହାର କାରଣ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ସେକ୍ସ କରିଥାନ୍ତି ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଅଧିକ ଏହି ସବୁ ଅଙ୍ଗ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ । ଯାହା ଫଳ ରେ ଏହି ସ୍ଥାନ କୁ ଅଧିକ ପରିମାଣ ରେ ବ୍ଲଡ଼ ପ୍ରବାହ ହୋଇଥାଏ । ଯାହା ଫଳରେ ଏହି ସ୍ଥାନ ବୃଦ୍ଧି ଅଧିକ ପରିମାଣ ରେ ହୋଇଥାଏ । 

 

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *