ସଂଭୋଗ କରିବା ପରେ ଝିଅ ମାନେ ପରିଶ୍ରା କରିବା ପାଇଁ କାହ୍ନିକି ଚାଲି ଯାଆନ୍ତି ? କୁଆଁରୀ ଝିଅ ମାନେ କିଭଳି ଭାବେ ସମ୍ଭୋଗ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ? 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ  ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ । ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ  ଏଭଳି କିଛି ଡବଲ ମିନିଙ୍ଗ ପ୍ରଶ୍ନ ଏବଂ ତାହାର ଉତ୍ତର ବିଷୟ ରେ  ଯାହା ସମସ୍ତେ ଜାଣିବା ନିହାତି ଦରକାର । ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ । 

ତେବେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା କୁ ଯାଉଥିବା ଡବଲ ମିନିଙ୍ଗ ପ୍ରଶ୍ନ ଗୁଡିକ ର ଉତ୍ତର ଆପଣଙ୍କ ର ତଥା ଯେ କୌଣସି ଲୋକ ଜାଣିବା ନିହାତି ଦରକାର । ତେବେ ଏହା ଜାଣିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ର କୌଣସି ଦରକାରୀ ସମୟ ରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ବିଷୟରେ କହି ପାରିବେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏହି ସବୁ କଥା କୌଣସି ଖରାପ କଥା ନୁହେଁ । କାରଣ ଆଜିକାଲି ର ଛୁଆ ମାନେ ସବୁ କଥା ଛୁଆ ବେଳୁ ଜାଣିଲେଣି । ତେବେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଗୁଡିକୁ ଦେହ କୁ ନବେ ନାହିଁ । 

ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପ୍ରଥମ ପ୍ରଶ୍ନ (୧)ସଂଭୋଗ କରିବା ପରେ ଝିଅ ମାନେ ପରିଶ୍ରା କରିବା ପାଇଁ କାହ୍ନିକି ଚାଲି ଯାଆନ୍ତି ? ସାଧାରଣତଃ ଝିଅ ମାନେ ଡରି ଯାଆନ୍ତି କାଲେ ଛୁଆ ହୋଇଯିବ କି ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ପରିସ୍ରା ମାଧ୍ୟମରେ ପୁଅ ର ବୀର୍ଯ୍ୟ କୁ ବାହାର କରିଦିଅନ୍ତି । ସେହିଭଳି ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି (୨) କୁଆଁରୀ ଝିଅ ମାନେ କିଭଳି ଭାବେ ସମ୍ଭୋଗ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ? ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ପୁଅ ଉପରେ ବସି ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । 

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *