ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ଯୁବତୀ କୁ ନଗ୍ନ କରି ଭିଡ଼ିଓ କଲେ ! ଦେଖ ଏହି ନଗ୍ନ ଭାଇରଲ ଭିଡ଼ିଓ ।

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ । ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ ଓଡିଶା ଖବର କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ। ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ । ଆମେ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ । ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ କିପରି ଜଣେ କଲେଜ ପଢୁଆ ଛାତ୍ରୀ ଏକ ଅତ୍ୟାଚାର ର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ।

 

କଣ ସେମାନଙ୍କ ର ବଞ୍ଚିବାର ମୁଣ୍ଡ ଟେକି ଚଳିବାର କୌଣସି ଅଧିକାର ନାହିଁ ।  କଁ ସେ ସବୁବେଳେ ହଇରାଣ ପ୍ରତାରିତ ହେଉଥିବେ । ଆପଣ ମାନେ ଯେଉଁ ମାନେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ପଢୁଛନ୍ତି ସବୁ ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତୁ । କାହିଁକି ନାରୀ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟାଚାର ହେଉଛି । କାହ୍ନିକି ଆଜିର ନାରୀ ମାନେ ଏହାର ସ୍ୱର ଉତ୍ତୋଳନ କରୁ ନାହାନ୍ତି । ଦୟାକରି ଆପଣ ମାନେ ଯାହା କରନ୍ତୁ କି ନ କରନ୍ତୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଦୟକରି ଅଧିକ ରୁ ଅଧିକଁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ।

 

ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ  । ଏହି ପୋଷ୍ଟ ରେ ଆଜି ମୁଁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ବାଲେଶ୍ଵର ର ତାଳସାରି ବେଳାଭୂମି ର ଏହି ଘଟଣା । ଯେଉଁ ଠାରେ ଏକ କଲେଜ ଝିଅ କୁ କିପରି ଭାବେ ଆତ୍ୱଚାର ର ଶିକାର ହେଉଛି ।  ସେ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ବେଳା ଭୂମି କୁ ବୁଲି ଯାଇଥିଲା । କିଛି ସ୍ତାନିଅ ଯୁବକ ଏକଟୁଆ ଦେଖି ସେହି ଯୁବତୀ କୁ ନଗ୍ନ କରି ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ କରିବା ସହ ସେହି ଯୁବତୀ ଙ୍କୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ

 

ଯଦି ଆମର ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଛି ତାହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ଖବର ପହଞ୍ଚେଇବାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଆପଣ ଙ୍କ ଦିନଟି ସୁଭମୟ ହେଉ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *