ସୁଟିଂ ବେଳେ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ଙ୍କ ଉଡ଼ିଗଲା ଡ୍ରେସ । ଦେଖା ଗଲା ସବୁ ଦେଖ ସବୁ ଭିଡ଼ିଓ…

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ଖବର ପୋର୍ଟାଲ୍ କୁ ସ୍ଵାଗତ ଜଣାଉଛୁ। ଆଜି ଆମେ ସାଉଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର କିଛି ଜନା ଅଜଣା କଥା ଜାଣିବା । ଆଜି ଜାଣିବା ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୁୱଲ୍ ଙ୍କ ବିଷୟ ତେ ଯାହାକି ସେ ପିନ୍ଧି ଥିବା ଡ୍ରେସ ବିଷୟ ରେ ।

ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ସାଉଥ୍ ର ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କର ବିବାହ ପର ର ଅନ୍ଦାଜ କୁ ନେଇ ସେ ବହୁତ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି । କେତେ ବେଳେ ସେ ନିଜ ବାହାଘର ଖବର ଦେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା କୁ ଆସନ୍ତି ତ ଯେତେବେଳେ ହଟ୍ ଡ୍ରେସ କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ । କିନ୍ତୁ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ତାଙ୍କ ର ଭାଇରାଆଲ୍ ହେଇଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି ଯାହାକି  ସେ ୱାର୍ଡ଼ ରବ୍ ମାଲଫଂକସନ୍ ର ଶିକାର ହେଇଛନ୍ତି ।

 

ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ସେ ସୁଟିଂ ସମୟ ରେ ଏଭଳି ସମସ୍ୟା ର ସମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା । ଜଉ ସିଁନ୍ ରେ ସେ ତାଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତା ସହ ପାହାଡ଼ ଉପରେ ଠିଆ ହଇ ଓପରୁ ତଳକୁ ଡେଇଁ ବାର ଭିଡିଓ ତିଆରି କରା ଯାଉଥିଲା । ଏହି ସମୟ ରେ ସେଠାରେ ବହୁତ୍ ଜୁର ରେ ପବନ ବହିଲା ଯାହା ଦ୍ଵାର ତାଙ୍କ ମିନି ସ୍କଟ ଓପରକୁ ଉଠି ଯାଇଥିଲା ଯାହା ଦ୍ଵାରା ସେ ପିନ୍ଧିଥିବା ଅନ୍ତ ବସ୍ତ୍ର ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଦେଖା ଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ଦେଖୁ ଦେଖି ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ସମ୍ପୂର୍ଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଆଇରାଲ୍ ହେଇ ଯାଇଥିଲା ।

ଯଦି ଆମର ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ  ଭଲ ଲାଗିଛି ତାହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ଖବର ପହଞ୍ଚେଇବାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଆପଣ ଙ୍କ ଦିନଟି ସୁଭମୟ ହେଉ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *