ସୁଟିଂ ସେଟ ରେ ହୀନସ୍ତ ହେଲେ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ । ଭିଡ଼ିଓ ଓ ଫୋଟୋ ହେଉଛି ଭାଇରଲ ଦେଖ….

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ଖବର ପୋର୍ଟାଲ୍ କୁ ସ୍ଵାଗତ ଜଣାଉଛୁ। ଆଜି ଆମେ ସାଉଥ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୁଆଲ୍ ଙ୍କ ର କିଛି ହଟ୍ ଖବର ଯାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ଖବର କୁ ଶେଷ ଯାଏ ପଢନ୍ତୁ।

 

ସାଉଥ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତ ସୁନ୍ଦରୀ ନାଇକା କାଜଲ ଅଗ୍ରୁଆଲ ଙ୍କ ଏକ ହଟ୍ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି । ରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ଫିଲ୍ମ୍ ଫେଆର ରେ ଉତଳନ କାରା ଯାଇଥିଲା । ଯଉଥିର କାଜଲ ହଟ୍ ଏବଂ ଟାଇଟ୍ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଆସିଥିଲେ ଯାହା ପାଇଁ ସେ ଲୋକଙ୍କ ର ଟ୍ରଲର ଶିକାର ହେଇଛନ୍ତି ।

ତେଣେ ସେ ଏହି ଗୋଲାପି ରଙ୍ଗର ଡ୍ରେସ ରେ ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ । ଯାହାକି କାଜଲ ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ସେ ସବୁବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଡିଂ ରେ ରହିଥାନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଲୋକ ବିଷୟ ରେ କୁହାଯାଏ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିଥାଏ କିଛି ଲୋକ ବି ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି । କାଜଲ ଙ୍କ ଡ୍ରେସ ଅଧିକ ଟାଇଟ୍ ହେଇଥିବା ରୁ ସେ ଲୋକ ଙ୍କ ସାମ୍ନା ରେ ଲଜିତ୍ ମଧ୍ୟ ହେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ତାଙ୍କ ର ଏହି ଭିଡିଓ କୁ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟ ହେଇଚି ।

 

ଆଉ ଏକ କଥା  ସେ ସୁଟିଂ ସମୟ ରେ ଏଭଳି ସମସ୍ୟା ର ସମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା । ଜଉ ସିଁନ୍ ରେ ସେ ତାଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତା ସହ ପାହାଡ଼ ଉପରେ ଠିଆ ହଇ ଓପରୁ ତଳକୁ ଡେଇଁ ବାର ଭିଡିଓ ତିଆରି କରା ଯାଉଥିଲା । ଏହି ସମୟ ରେ ସେଠାରେ ବହୁତ୍ ଜୁର ରେ ପବନ ବହିଲା ଯାହା ଦ୍ଵାର ତାଙ୍କ ମିନି ସ୍କଟ ଓପରକୁ ଉଠି ଯାଇଥିଲା ଯାହା ଦ୍ଵାରା ସେ ପିନ୍ଧିଥିବା ଅନ୍ତ ବସ୍ତ୍ର ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଦେଖା ଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ଦେଖୁ ଦେଖି ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ସମ୍ପୂର୍ଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଆଇରାଲ୍ ହେଇ ଯାଇଥିଲା ।

ଯଦି ଆମର ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ  ଭଲ ଲାଗିଛି ତାହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ଖବର ପହଞ୍ଚେଇବାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଆପଣ ଙ୍କ ଦିନଟି ସୁଭମୟ ହେଉ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *