ସେକ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ସାରିବା ପରେ ମା ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲା ପୁଅ ଆଉ ତାପରେ……

ପର୍ଣ୍ଣ ଦେଖି ପାଗଳ ଯୁବକ । ନିଜ ସାଙ୍ଗ ର ବିଧବା ମା ସହ ଯାହା କଲା ଜଣିଲେ ଆପଣ ଙ୍କ ଉଡିଯିବ ହୋସ ।

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ । ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ । ଆମେ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ । ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ କିପରି ଜଣେ ଅଭଦ୍ର ଅସ୍ୱୀଳ ଯୁବକ ପର୍ଣ୍ଣ ଭଳି ଖରାପ ଜିନିଷ ଦେଖି । ନିଜର ହିତା ହିତ ଜ୍ଞାନ ହରାଇ ବସିବା ସହ । ନିଜର ସାଙ୍ଗ ର ମା ସହ ଯାହା କଲା ଆପଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । 

 

ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ । ତେବେ ଘଟଣା ଅବଶ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ ହେଉ  ନଥାଇ ପାରେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣା ଟି ଅଲୱାର ଜିଲ୍ଲାର ଶାହଜହାନପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଧୀନ ରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିବା ଜଣେ 21 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ 60 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ବିଧବା ମା’ଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିବାର ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । 

 

ବଳାତ୍କାର ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମାମଲା କୁ ଦମନ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ରେ ପୀଡିତା ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ରେ ଆହତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ କୋଠରୀରେ ତାଲା ପକାଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସୁନୀଲ ଜାଙ୍ଗିଦ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରବିବାର ରାତିରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଦେଖି ନିଶାସକ୍ତ ଯୁବକ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ଆହତ କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିକାଶଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।

 

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଖବର ଭଲ ଲାଗିଛି  । ତା ହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *