ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀ ସମସ୍ତ ଙ୍କ ଆଗରେ କଲେ କିଛି ଏଭଳି କାମ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ …

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ । ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ ପିଲା ଶିକ୍ଷକ ଙ୍କ ଆଗରେ କରିଥିବା କାମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ । 

 

ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ଟି ସମ୍ବଲପୁର ଏକ ଶିଶୁ ମଦିର ର ଦୃଶ୍ୟ ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇ ଜଣ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ନିଜର ଡ୍ୟାନ୍ସ ମାଧ୍ୟମ ରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ତାଙ୍କର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଏତେ ଚମତକାରୀ ଥିଲା କି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ମାନେ ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । 

 

ତେବେ ଉଭୟ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଏକ ସମ୍ବଲପୁରି ଗୀତ ରେ ନାଚି ଚର୍ଚ୍ଚା ସାଉଁଟିଥିଲର । ତେବେ ଦୁହିଁ ଜଣ ଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏକ ଅଲଗା ପ୍ରକାର ଭଲପାଇବା ସାଉଁଟୁଛି । ତେବେ ଏହାକୁ ମଧ୍ୟ ଓଡ଼ିଶାର ବହୁ ନାମୀ ଦାମୀ ନାଚ କଳାକାର ମାନେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସଂସା କରିଛନ୍ତି। 

ତେବେ ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *