ନୂଆବର୍ଷରେ ଜିଓ ଆଣିଛି ଧମାକାଦାର ଅଫର । ଲଙ୍ଗ ଟର୍ମ ବୈଧତାରେ ପାଇବେ ଅନଲିମିଟେଡ ଡାଟା ସହ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୁବିଧା ଜାଣିରଖନ୍ତୁ ।

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ,ନୂଆବର୍ଷରେ ଜିଓ ଆଣିଛି ଧମାକାଦାର ଅଫର । ଲଙ୍ଗ ଟର୍ମ ବୈଧତାରେ ପାଇବେ ଅନଲିମିଟେଡ ଡାଟା ସହ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୁବିଧା ଜାଣିରଖନ୍ତୁ ।ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଆରମ୍ଭରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ,ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ।

 

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଏହାର ସମସ୍ତ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ହାପି ନ୍ୟୁ ଇୟର ୨୦୨୩ ଅଫର ଘୋଷଣା କରିଛି । କମ୍ପାନୀର ଏହି ନୂଆ ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନା ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବୈଧତା ସହିତ ଆସିବ । ଏହି ଯୋଜନାରେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ 5G ଡାଟା ପାଇପାରିବେ । ଏହାକୁ ଜିଓର ୫ଜି ରିଚାର୍ଜ ବୋଲି କହିପାରିବେ। ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନର ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟରେ କମ୍ପାନୀ କହିଛି ଯେ ଏହି ଯୋଜନାଗୁଡିକ 5Gନେଟୱାର୍କ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ । ଏଥିସହିତ ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ଲାନରେ କମ୍ପାନୀ ହାପି ନ୍ୟୁ ଇୟର ଅଫର ଦେଉଛି । ଏହି ଅଫର ଅନୁଯାୟୀ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଅତିରିକ୍ତ ବୈଧତା ଏବଂ ଡାଟା ପାଇପାରିବେ । 

 

ଉଭୟ ପ୍ଲାନ ରିଚାର୍ଜ କରୁଥିବା ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ 5G ଡାଟା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଜିଓର ଉଭୟ ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ବିବରଣୀ ବିଷୟରେ । ଜିଓର ସର୍ବଶେଷ ହାପି ନ୍ୟୁ ଇୟର ୨୦୨୩ ଅଫରରେ ଏକ ସୁଲଭ ମୂଲ୍ୟରେ କମ୍ ଯୋଜନା ପ୍ରଣୟନ କରାଯାଇଛି, ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ୨,୦୨୩ ଟଙ୍କା । ଏଥିରେ ଡାଟା, ପ୍ରତିଦିନ ଅସୀମିତ କଲିଂ ଭଳି ଲାଭ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି । ଏହି ଯୋଜନାର ବୈଧତା ହେଉଛି ୨୫୨ ଦିନ । ଏଥିରେ ଦୈନିକ ୨.୫ ଜିବି ଡାଟା ଅର୍ଥାତ୍ ମୋଟ ୬୪୦ ଜିବି ଡାଟା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । ଏଥିରେ ଅସୀମିତ ଭଏସ୍ କଲିଂ ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ କରିପାରିବେ । 

 

ଏହି ଯୋଜନାରେ ଜିଓ ସିନେମା, ଜିଓ ଟିଭି, ଜିଓ କ୍ଲାଉଡ୍ ଏବଂ ଜିଓ ସିକ୍ୟୁରିଟି ପରି ସେବାଗୁଡିକ ପାଇଁ ସଦସ୍ୟତା ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । ୨,୦୨୩ ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ବ୍ୟତୀତ, ଜିଓ ହାପି ନ୍ୟୁ ଇୟର ଅଫରରେ ୨୫୦୦ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଅନ୍ୟ ଏକ ଯୋଜନା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଯାହାକି ୩୬୫ ଦିନ ପାଇଁ ଦୈନିକ ୨.୫ ଜିବି ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ । ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଏହାର ବର୍ତ୍ତମାନ ୨,୯୯୯ ଟଙ୍କା ଯୋଜନାକୁ ସଂଶୋଧନ କରିଛି, ଯାହା ୭୫ ଜିବି ଅତିରିକ୍ତ ଡାଟା ଏବଂ ୨୩ ଅତିରିକ୍ତ ବୈଧତା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ । ୨,୯୯୯ ଟଙ୍କା ୯୧୨.୫ ଜିବି ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରେ, ଯାହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ୩୬୫ ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ୨.୫ ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ । 

 

ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ପ୍ୟାକ୍ ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ ମେସେଜ୍ ପାଇଁ ଦେଉଛି ଏବଂ ସମସ୍ତ ଜିଓ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକରେ ପ୍ରବେଶ ମାଗଣା । ଏହି ଉଭୟ ଯୋଜନା କେବଳ ସୀମିତ ସମୟ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ଏବଂ ଜିଓ ନୂତନ ବର୍ଷ ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରିବା ବନ୍ଦ କରିପାରେ । ଏହି ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଜିଓ ୱେବସାଇଟ୍, ମାଇଜିଓ ଆପ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ତୃତୀୟ ପକ୍ଷ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ ଯେପରିକି ଫୋନ୍ ପେ, ପେଟିଏମ୍ ଏବଂ ଗୁଗୁଲ୍ ପେରେ ମିଳିପାରିବ ।

 

ତେବେ ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *