ପୁଣି ଭାଇରାଲ ହେଲା ନିଶାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଭିଡିଓ…

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ,ପୁଣି ଭାଇରାଲ ହେଲା ନିଶାଙ୍କ ଅ-ଶ୍ଲୀ-ଳ ଭିଡିଓ…ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଆରମ୍ଭରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ,ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ।

 

ଆମ ସମାଜରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଲୋକ ବସବାସ କରନ୍ତି।ସମାଜ ମଣିଷ କୁ ନେଇ ଗଠିତ।କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଭଲ କାମ ପାଇଁ ଆଜି ମଣିଷ ନିଜକୁ ଗର୍ବ ଆଉ ଗୌରବିତ ମୋନେ କରେ।ଆଉ କିଛି ଲୋକ ଖରାପ କାମ କରି ନିଜକୁ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି।ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜିକାଲିର ଦୁନିଆ ଅନେକ ବିଚିତ୍ର ଓ ଅବିଶ୍ୱାସନୀୟ ଘଟଣା ମାନ ଘଟୁଛି। ଏମିତି କିଛି ଘଟଣା ଘଟୁଛି ଯାହାକୁ ଆପଣମାନେ ଶୁଣିଲେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରିବେନି।

 

ହଁ ଆଜ୍ଞା ଏହିପରି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଯାଇଛି ଓଡ଼ିଶାରେ।ହଁ ଆଜ୍ଞା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଏତେ ମାତ୍ରlରେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇଛି ଯେ ସୋସିଆଲ ନ ଥିଲେ ଯେମିତି ସବୁ କିଛି ଅଚଳ ପରି ଲାଗୁଛି।ହଁ ଆଜ୍ଞା ଆମେ କହୁଛୁ ନିଶା ମହାରଣା ଙ୍କ ବିଷୟରେ।ହଁ ଆଜ୍ଞା ନିଶା ମହାରଣା ଏବେ ପୁଣି ବିବାଦ ଘେରରେ। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରେ କହିଥିଲେ  ବିପି କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ। 

 

କିନ୍ତୁ ଏବେ ନିଶାଙ୍କ ପ୍ରା-ଇ-ଭେ-ଟ୍ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହବାରେ ଲାଗିଛି।କିଛିଦିନ ତଳେ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ବିବାଦଘେରକୁ ଆସିଥିଲେ ନିଶା ମହାରଣା।ସେ ନିଜକୁ ଓଡ଼ିଶାର ସୋନିଲିଅନି ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। ଏବଂ ସେ ନିଜକୁ ଓଡ଼ିଶାର ମସଲାମର୍କା ଝିଅ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ।ଖାଲି ଏତିକି ନୁହଁ ସେ ବହୁତ ଅ-ଶା-ଳୀ-ନ ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। କହିଛନ୍ତି ସେ କିଛି ଭୁଲ କହିନାହାନ୍ତି ଆପଣ ମାନେ ଏହି କଥାଟିକୁ ଏତେ ବଡ ଇସୁ କରୁଛନ୍ତି କଣ ପାଇଁ ?

 

ସେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ସରକାର ପୋ-ର୍ନ ବେନ୍ କଲା ପରେ ବି ଆପଣ ମାନେ କଣ ପାଇଁ ଦେଖୁଛନ୍ତି। ସେ କହିଥିଲେ କି ଯେତେବେଳେ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମାଇକିନା ଅଧା ଲୁଗା ଟେକି ଭିଡିଓ କରୁଛନ୍ତି ସେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମନା କରୁନାହାନ୍ତି ସେ ସବୁ ନ ଦେଖିବା ପାଇଁ।ତାଙ୍କର ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟ ଯୁବସମାଜ ଏବଂ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ।

ତେବେ ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *