ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ଡିଲ ହୁଏ ଗରାଖ ସହ ମାଳିସାହି ରେ । ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି Video ସବୁ ଜାଣିପାରିବେ…

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ,କେମିତି ମାଳିସାହି ରେ ହୁଏ ଗରାଖ ଡିଲ Video ଦେଖିଲେ ସବୁ ଜାଣିପାରିବେ । ମାଳିସାହି ରେ ଧାର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ଦାମ ।ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ,ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ।

 

ସମାଜ ବର୍ତମାନ ଅଧପତନ ରେ ଯାଇ ପଡିଛି । ଏଠାରେ ନାରୀ ମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ନାହିଁ । ଅବଶ୍ୟ ଏହି କ୍ଷେତ୍ର ରେ କିଛି ନାରୀ ଙ୍କ ର ମଧ୍ୟ ଦୋ-ଷ ରହୁଚି କହିଲେ ଅତ୍ୟୁକ୍ତି ହେବ ନାହିଁ । କିଛି ଭଲ ଓ କିଛି ଖ-ରା-ପ ଭିଡିଓ ଆମେ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥାଉ । ଦେଶ ରେ ପ୍ରତି ଟି କୋଣ ଅନୁକୋଣ ରେ ସମସ୍ତେ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆ ସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜଡ଼ିତ । ତେବେ ସବୁ ଦିନ ନାନା ପ୍ରକାର ଭିଡିଓ ଆସିଥାଏ । ଆମେ ମଧ୍ୟ ଦେଖି ନାଚ , ଗୀତ , କୁ ଉପଭଗ କରିଥାଉ । 

 

ତେବେ ଭାଇ – ଭଉଣୀ ନଚିବା ହେଉ କିମ୍ବା ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ନାଚିବ ହେଉ । ଏପରି ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭା-ଇ-ରା-ଲ୍ ହେଉଛି ନିତିଦିନ । ତେବେ ବେଳେ ବେଳେ ଅନେକ ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ଭିଡିଓ ଆସିଥାଏ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆରେ । ଏସବୁ ପାଇଁ ଉଭୟ ପୁଅ ଓ ଝିଅ ସମାନ ଭାବେ ଦାୟୀ ।ତେବେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ନାରୀ ଙ୍କୁ ଏକ ଉ-ପ-ଭୋ-ଗ ର ଜିନିଷ ଭାବେ ଦେଖିଥାନ୍ତି ଅନେକ ଲୋକ । ନାରୀ , ମା , ଭଉଣୀ , ସ୍ତ୍ରୀ , ଭାଉଜ ଇତ୍ୟାଦି ସମ୍ପର୍କ ଲିଭାଇଥାଏ । କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ନାରୀ ଙ୍କୁ କେବଳ ଶୋଇବା ପାଇଁ ବା ନିଜ ଭିତରେ ଥିବା ଲା-ଳ-ସା ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିଥାନ୍ତି । 

 

ସେଥିରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ସ୍ଥାନ ରେ ନାରୀ ଙ୍କ ର ସମ୍ମତି ଥାଏ ଓ କିଛି ସ୍ଥାନ ରେ ସମ୍ମତି ନଥାଏ ଯାହାକୁ ଆଇନତଃ ଜୋ-ର-ଜ-ବ-ର-ଦ-ସ୍ତି ବୋଲି କହିଥାଉ । ତେବେ ଖୁଲମ୍ ଖୁଲା ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି ନାରୀ ମାନେ । ସମାଜ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅଲଗା ନାମ ରେ ନାମିତ କରିଛି । ତେବେ ଅନେକ ସ୍ଥାନ ରେ କୌଣସି ଏକ ବସ୍ତି ବା ଘରେ ରହି କୌଣସି ପ୍ରକାର ଈଶାରା ଦେଇ ଗରାଖ ଙ୍କୁ ଡ଼ାକିଥାନ୍ତି ସେମାନେ । କିଛି ମୂଲ୍ୟ ଧାର୍ଯ୍ୟ ଥାଏ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ରେ । ସମୟ ଓ ବୟସ ଅନୁସାରେ ମଧ୍ୟ ମୂଲ୍ୟ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ । 

 

ତେବେ କୌଣସି ଏକ ସ୍ଥାନ ରେ ସେହିପରି କିଛି ଯୁବକ ଙ୍କ ସହିତ ମୂଲ୍ୟ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଓ ସେମାନଙ୍କୁ କୋଠୀ କୁ ଡାକି ନେଉଥିବା ଭିଡିଓ ଟି ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡ଼ି-ଆ ରେ ଆସିଛି । କୌଣସି ଏକ ସ୍ଥାନ ରେ ରହିଛି ମାଳିସାହି ବୋଲି ଗଳି ଟିଏ । କିଛି ଯୁବକ ଙ୍କ ସହିତ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଡିଲ କରି ପଇସା ଧାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖା ଯାଉଚି । କିନ୍ତୁ ସେଠାକୁ ଯିବା ସହଜ କଥା ନୁହେଁ । କାରଣ ବେଳେ ବେଳେ ହଠାତ୍ ଆରକ୍ଷୀ ଅଧିକାରୀ ରେ-ଡ୍ କରିଥାଏ ସେହି ଅଞ୍ଚଳ ରେ । ତେଣୁ ଏସବୁ ସ୍ଥାନ ରେ ଆରକ୍ଷୀ ଅଧିକାରୀ ହାତ ରେ ଧରା ପଡ଼ିଲେ ଇ-ଜ-ତ ଯିବା ସହିତ ଜେ-ଲ କୁ ମଧ୍ୟ ଯିବା ପାଇଁ ପଡ଼ିଥାଏ ।

 

ତେବେ ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *