CSK ରିଟେନ ନକରିବାରୁ CSK ଦଳ ବିଷୟରେ ଏମିତି କହିଲେ RAYUDU…

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ,CSK ରିଟେନ ନକରିବାରୁ CSK ଦଳ ବିଷୟରେ ଏମିତି କହିଲେ RAYUDU  ।ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ,ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ।

 

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗରେ ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁଙ୍କର ଏକ ଭଲ ଟ୍ରାକ୍ ରେକର୍ଡ ଅଛି । ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ଆଇପିଏଲ୍ 2022 ପାଇଁ ଡାହାଣହାତୀ ବ୍ୟାଟର୍ ବଜାୟ ରଖିନାହିଁ। ଡିସେମ୍ବର କିମ୍ବା ଜାନୁଆରୀରେ ହେବାକୁ ଥିବା ମେଗା ନିଲାମ ପାଇଁ ରାଇଡୁ ତାଙ୍କ ନାମ ଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ।

 

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ର ଅଂଶବିଶେଷ ହୋଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ରେ କ୍ରମାଗତ ସଫଳତା ପାଇଥିବା ଅଳ୍ପ କିଛି ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅମ୍ବାତି ରାୟଡୁ ଅନ୍ୟତମ ।2010 ରୁ 2018 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ CSK କୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରୁଥିବାବେଳେ ମୋଟ ପାଞ୍ଚଟି ଆଇପିଏଲ୍ ଟ୍ରଫି ଏବଂ ଦୁଇଟି ଚାମ୍ପିଅନ୍ସ ଲିଗ୍ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଥିବା ବେଳେ ରାଇଡୁ MI ପାଇଁ 2010 ରେ ଖେଳିଥିଲେ।

 

ଆଇପିଏଲ୍ 2022 ମେଗା ନିଲାମ ପୂର୍ବରୁ, ସୁପର ଚାରିଜଣ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ରଖିଲେ ଏବଂ ଏଥିରେ ରାଇଡୁଙ୍କ ନାମ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ନଥିଲା । ସିଏସକେ ଅଧିନାୟକ ଏମଏସ ଧୋନି, ଓପନର୍ ଋତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ ଏବଂ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଏବଂ ମୋଏନ ଅଲିଙ୍କୁ ବଜାୟ ରଖିଥିଲେ।36 ବର୍ଷୀୟ ରାୟଡୁ ନିଲାମ ପୁଲକୁ ଫେରିବା ସହିତ ସେ ପୁଣିଥରେ CSK ଉଠାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ।“ମୁଁ ନିଲାମକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି।  ଯଦିଓ ମୋତେ ରଖାଯାଇ ନାହିଁ, ମୁଁ ପୁନର୍ବାର CSK ପାଇଁ ଖେଳିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବି ବୋଲି ରାୟଡୁ କହିଛନ୍ତି।

 

ତେବେ ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *