କେମିତି କଟିବ 2022 ର 12 ରାଶି । ଜାଣନ୍ତୁ 2022 ଆପଣଙ୍କର ପାଇଁ କେତେ ଭଲ ? କେତେ ଖରାପ…

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ,କେମିତି କଟିବ ୨୦୨୨?ଜାଣନ୍ତୁ ସମସ୍ତ ରାଶି ର ବାର୍ଷିକ ବିବରଣୀ।ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ,ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ।

 

ନୂଆ ବର୍ଷ ୨୦୨୨ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ବର୍ଷ ଲୋକ କ୍ୟାରିୟର, ବ୍ୟବସାୟ, ଜୀବନ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ । ମେଷ ଠାରୁ ନେଇ ମୀନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ଲୋକ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ନୂଆ ବର୍ଷରେ ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ କିପରି ହେବ? ଭାଗ୍ୟ ଅନୁଗ୍ରହ କରିବ ନା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ? ଜୀବନ କିପରି ଭଲ ପାଇବ? ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀମୟ ହେବ କି ସଂଯମତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ? ନୂଆ ବର୍ଷରେ ଆୟର କ’ଣ ହେବ? ବାର୍ଷିକ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୨ରୁ ଏହି ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଜାଣିବା । 

 

ମେଷ:- ନୂଆ ବର୍ଷରେ ୨୦୨୨ରେ, ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଶକ୍ତି ମିଳିବ । ଯଦି ଆପଣ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ କିମ୍ବା ବିଦେଶରେ ଚାକିରି କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ, ତେବେ ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ । ଏହା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବ ।

 

ବୃଷ:- ବୃଷ ରାଶି ୨୦୨୨ରେ ଲୋକ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ । ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ । ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ବ୍ୟବସାୟ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗତି କରିବ ଓ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ତୁମର ଅନେକ ଇଚ୍ଛା ୨୦୨୨ବର୍ଷରେ ପୂରଣ ହେବ ।

 

ମିଥୁନ:- ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ୨୦୨୨ ବର୍ଷ ବହୁତ ଭଲ ହେବ । ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ରେକର୍ଡ ସେଟ୍ କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏକ କାଜୁଆଲ୍ ମନୋଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ । ଯଦି ତୁମେ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ, ତେବେ ତୁମର ବହୁତ ନାମ ରହିବ ଓ ଲାଭ ପାଇବ ।

 

କର୍କଟ:- କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ଭଲ ହେବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ଷସାରା ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ । ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ । ବୃହସ୍ପତି ତୁମର ଭାଗ୍ୟରେ ଗମନାଗମନ କରିବ । ଆପଣ ବହୁତ ଭ୍ରମଣ କରିପାରିବେ ।

 

ସିଂହ:- ନୂଆ ବର୍ଷ ୨୦୨୨ରେ, କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚତା ହାସଲ କରିବ । ଯଦି ଆପଣ ଏହି ବର୍ଷ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ତେବେ କିଛି ବଡ଼ ଜମି କିମ୍ବା ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ଆସିପାରେ । ବିଶେଷ କରି ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ ।

 

କନ୍ୟା:- ନୂଆ ବର୍ଷରେ, ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଦୃଢ଼ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଏହି ବର୍ଷ ସହଜରେ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ମୀନରେ ବୃହସ୍ପତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଣିବ । ଏହି ବର୍ଷ ବିବାହ ଓ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣର ସମଷ୍ଟି ରହିବ ।

 

ତୁଳା:- ତୁଳାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ । ଏହି ବର୍ଷ ତୁମର ସନ୍ତାନ ହେବାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ତୁମର ପ୍ରୟାସକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କର, ଯାହାଫଳରେ ତୁମେ ଯଥା ଶୀଘ୍ର ଏହାର ଲାଭ ପାଇପାରିବ ।

 

ବିଛା:- ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ବିଛା ରାଶି ଲୋକ ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ହେବେ । ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଚୁର ଧନ ମିଳିବ । ଏହି ବର୍ଷ ତୁମ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ ହେବ ।

 

ଧନୁ:- ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ୨୦୨୨ ମସିହାରେ, ନିଜକୁ ଜାଣିବା ଓ ବୁଝିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ । ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତୁମର କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବ । ଆପଣ ଏକ ନୂଆ ଜମି, ଘର କିମ୍ବା ଯାନ କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ ।

 

ମକର:- ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ୨୦୨୨ବର୍ଷ ଭଲ ହେବ । ସଫଳତା ପାଇବେ । ଯେତେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବ ଅଧିକ ଫଳାଫଳ ପାଇବ । ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଉଦ୍ୟମରୁ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ଦେଖପାରନ୍ତି ।

 

କୁମ୍ଭ:- କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଏପ୍ରିଲରୁ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଣିବ । ତୁମର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପ୍ରଥମ ଚାରି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କଷ୍ଟଦାୟକ ସମୟ ମିଳିବ ।

 

ମୀନ:- ବର୍ଷ ୨୦୨୨ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ । ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ । ନିଜକୁ ଉଚ୍ଚତାକୁ ନେବା ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ । କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

 

ତେବେ ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *