ବିବାହ ପରେ Vicky Kaushal ଙ୍କ ସହିତ Katrina Kaif ଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ ।

 

 

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ତ ଏହା ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ସେଲିବ୍ରେଟି ମାନେ ନିଜର ଲାଇଫ ଷ୍ଟାଇଲ କୁ ନେଇ ଅନେକ ସମୟ ରେ ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ରହିଥାନ୍ତି ।ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବଲିଉଡ ସିନେମା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍ସ ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅନ୍ଦାଜ ପାଇଁ ବେଶ୍ ପରିଚିତ ଅଟନ୍ତି। ଆଉ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ। ତେବେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ନିଜର ମସ୍ତ ଫିଗର୍ ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲୁକ୍ସ ପାଇଁ ବେଶ୍ ପରିଚିତ ଅଟନ୍ତି । 

 

ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ  ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି ।

ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଅନେକ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜ୍ ରେ ନଜର ଆସି ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ସହିତ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟତର ହୋଇଥାନ୍ତି । କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ନିଜର ସୁନ୍ଦରତା, ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲୁକ୍ଳ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ଦ୍ଵାରା ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାନ୍ତି। 

 

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ସିନେମା ଜଗତର ସେଲିବ୍ରେଟି ମାନଙ୍କର ଜୀବନଶୈଳୀ ସାଧାରଣତଃ ଟିକେ ହଟକେ ଏବଂ ଆକର୍ଷିତ କଲା ଭଳି ହୋଇଥାଏ।ତେବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ସାଧାରଣତଃ ସେଳିବ୍ରେଟି ମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଶୈଳୀ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପ୍ରସଂଶକ ମାନଙ୍କ ମନ ରେ ଆଗ୍ରହ ରହିଥାଏ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଏକ ପ୍ରକାରର ଭଲ ପାଇବା ମଧ୍ୟ ରହିଥାଏ । ଏହା ସହିତ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ପ୍ରସଂଶକ ମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଶୈଳୀ କୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁସରଣ କରିଥାନ୍ତି। 

 

ତେବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ତ ବେଶ୍ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣି ଥିବେ ଯେ ଗତ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା ।ଆଉ ବିବାହ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଏକ ମଜାମସ୍ତି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।ତେବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ତ ବେଶ୍ ଭଲ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ନିକଟରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଓ ଭିକି କୌଶଲ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି। ତେବେ ଏହା ଜଣା ପଡ଼ିଛି ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଘରେ ଏପରି ମଜା ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି ।

 

 

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ଦୁହେଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଯୋଡ଼ି ଏବଂ ଏକ ହଟ୍ ଯୋଡ଼ି ଭାବରେ ବଲିଉଡ୍ ଜଗତରେ ଜଣାଶୁଣା ଅଟନ୍ତି । ତେବେ ବିବାହ ପରେ ଉଭୟ ବହୁତ୍ ମଜା ମସ୍ତି କରିବା ସହିତ ଉଭୟ ଘର କାମ କରିବା, ଘର ସଫା କରିବା, ରୋଷେଇ କରିବା ଆଦି ଦୃଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଥିବା ଏକ ମଜାମସ୍ତି ଭିଡିଓ କୁ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ବହୁତ୍ ଖୁସି ହେଉଛନ୍ତି।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *