ମାଇଁ ସହ ଭଣଜା ଧରା ପଡିଗଲେ ଏମିତି ଅବସ୍ଥାରେ । ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ଏହି ଭିଡ଼ିଓ…

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ,ମାଇଁ ସହ ଭଣଜା ଧରା ପଡିଗଲେ ଏମିତି ଅବସ୍ଥାରେ । ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ଏହି ଭିଡ଼ିଓ…। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର।ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ,ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ।

 

ବର୍ତ୍ତମାନ୍ ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏକ ମନୋରଞ୍ଜନର ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ହୋଇ ଉଠୁଚି । ବର୍ତ୍ତମାନ୍ ଯୁଗରେ ସମସ୍ତେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବା ଏବଂ ମାଗଣା ପ୍ରଚାର ପାଇବା ପାଇଁ ଯେ କୌଣସି ସ୍ତରକୁ ଯାଆନ୍ତି । କାମ ସାରିବା ପରେ ନିଜର ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆର ବ୍ୟବହାର କରିଥାନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଗୀତ, ନାଚ, ମଜାଳିଆ କଥା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ରହିଥାଏ । ଆମେ ସମସ୍ତେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଦ୍ଵାରା ନାନା ସ୍ଥାନ ର ନାନା କଥା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥାଉ , ଅନେକ ଘଟଣା ଦୁର୍ଘଟଣା ବିଷୟ ରେ ଆମେ ଖବର ପାଇଥାଉ । 

 

ତେବେ ଅନେକ ସ୍ଥାନ ରେ ଅନେକ ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିଥାଏ ଯାହା ଫଳରେ ଅନେକ ଲୋକ ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ବେଳେ ବେଳେ ସିସି ଟିଭି ରେ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥାଏ । ସେହିପରି ଏକ ଘଟଣା ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା । ବେଳେ ବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏପରି କିଛି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଆସିଥାଏ , ଯାହା ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖି ରୁ ମଧ୍ୟ ପାଣି ବହି ଆସିବ । ବଡ଼ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ସେହି ଭିଡିଓ ସବୁ ମଧ୍ୟ ଆମେ ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଦ୍ଵାରା ହିଁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥାଉ । ଆଉ ସମୟ ସମୟରେ କିଛି ଫନି ବା ମଜାଳିଆ ବିଷୟ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥାଉ ଯାହା ଆମକୁ ଅନେକ ହସାଇଥାଇ ।

 

ତେବେ ବର୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଘୁରୁଚି ଯେଉଁଥିରେ ଭଣଜା ମାଇଁଙ୍କ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ କରିବା ନଜର ରେ ଆସିଛନ୍ତି । ପୁଣି ଏକୁଟିଆ ଏକ କୋଣ ରେ । ମାଇଁ ଙ୍କ ସହିତ ବଢିଥିଲା ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ । ତାହା ପୁଣି ଭଣଜା ର । ଏହି ଭିଡିଓ ହୋଇଥିଲା ଭାଇ ରାଲ୍ । ଏହା ଜାଣିପାରିଥିଲା ମାମୁ ଓ ମାମୁ ଘର ଲୋକ । ଯାହା ଫଳରେ ମାଇଁ ଙ୍କ ସହିତ ଭଣଜା ର ହୋଇଗଲା ବିବାହ । ଆଜି କାଲି ଦିନ ସମୟ ଯାହା ହୋଇ ସାରିଲାଣି । ନିଜର କାମୁକତାକୁ ରୋକି ପାରୁନାହାନ୍ତି ଉଭୟ ପୁରୁଷ ଓ ମହିଳା । ଫଳରେ ଅନେକ ଭୁଲ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ବସିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ମାମୁ ଓ ମାମୁ ଘର ଲୋକ ଭଣଜା ସହିତ ମାଇଁଙ୍କର ବିବାହ ଦେଇଦେଲେ । ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ଅନେକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଛନ୍ତି । 

 

ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖା ଯାଇଛି ଯେ ଭଣଜା ମାଇ ଙ୍କୁ ଭିଡ଼ି ନେଇ ଏକ ଘର କୋଣ ରେ ରୋମାନ୍ସ କରୁଚି । ଆଜି କାଲି ସମୟ ରେ ଉଭୟ ମହିଳା ଓ ପୁରୁଷ ବୟସ କୁ ଭ୍ରୁକ୍ଷେପ ନ କରି ଅନେକ ଭୁଲ କରି ବସିଛନ୍ତି । ଅନେକ ଭିଡିଓ ସେମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଭାଇ ରାଲ୍ ହେଉଛି । ଏଥିପାଇଁ ସମାଜ ବଦନାମ୍ ହେଉଛି । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ କେଉଠିକାର ଜଣା ପଡିନାହିଁ । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ହେଉଛି କୌଣସି ଏକ ଗାଆଁ ରେ । ଭିଡିଓ ଦେଖିସାରିବା ପରେ ଗାଆଁ ଲୋକ ମିଶି ସେଇ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ନିଜ ଭଣଜା ର ବିବାହ କରିଦେଲେ ।

ତେବେ ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *