ମାଇଁ ସହ ଭଣଜା ଧରା ପଡିଗଲେ ଏମିତି ଅବସ୍ଥାରେ । ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ଏହି ଭାଇରଲ ଭିଡ଼ିଓ…

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ,ମାଇଁ ସହ ଭଣଜା ଧରା ପଡିଗଲେ ଏମିତି ଅବସ୍ଥାରେ , ଆଉ ତା ପରେ ଯାହା ହେଲା ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ଏହି ଭିଡ଼ିଓ…। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର।ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ,ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ।

 

ତେବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏକ ପ୍ରକାରର ମନୋରଞ୍ଜନ ର କେନ୍ଦ୍ର ହୋଇ ଯାଇଛି । ତେବେ ନୀତି ଦିନ ର ବ୍ୟସ୍ତତା ମଧ୍ୟରେ ମଣିଷ ସମୟ ପାଇଲେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ବ୍ୟବହାର କରିଥାଏ । ତେବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମେ ମାନେ ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର କଥା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥାଉ ଆଉ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଘଟଣା ଦୁର୍ଘଟଣା ବିଷୟ ରେ ଆମେ ଖବର ପାଇଥାଉ । 

 

ତେବେ ଅନେକ ସ୍ଥାନ ରେ ହୋଇଥିବା ଅନେକ ପ୍ରକାର ର ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ ବା ଖରାପ ଘଟଣା ସିସି ଟିଭି ରେ କଏଦ୍‌ ହୋଇ ଯାଇଥାଏ । ଆଉ ସେହି ଭିଡିଓ ଟି ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମ୍ ରେ ସାମ୍ନା ଆସି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ । ତେବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆସନ୍ତୁ ନଜର ପକେଇବା ସେହି ଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଉପରେ। ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ସମୟ ରେ ଏମିତି କିଛି ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ଆସିଥାଏ ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଦୁଃଖ ଲାଗିଥାଏ ,ଆଉ ବେଳେବେଳେ ଏମିତି କିଛି କଥା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ରହି ଯାଇଥାଉ। 

 

 ତେବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏମିତି ଏକ ଭିଡିଓ ଘୁରି ବୁଲୁଛି ଯେଉଁଥିରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଭଣଜା ମାଇଁଙ୍କ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଭଣଜା ନିଜ ମାଇଁ ଙ୍କ ସହିତ ଘର ର ଏକ କୋଣ ରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ କରୁଥିଲା। ଆଉ ଏହି ଖବର କୁ ଜାଣିପାରିଥିଲେ ମାମୁ ଓ ମାମୁ ଘର ଲୋକ ମାନେ । ଆଉ ଏହାପରେ ଭଣଜା ସହିତ ମାଇଁ ର ବିବାହ କରାଯାଇଥିଲା ।

 

ତେବେ ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ଟି କେଉଁ ସ୍ଥାନ ର ଭଲ ଭାବରେ ଜଣା ପଡି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଏକ ଗାଁ ର ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ୁଛି । ତେବେ  ଭଣଜା ଓ ମାଇଁ ର ଭିଡିଓ କୁ ଦେଖିବା ପରେ ସେହି ଗାଆଁ ଲୋକ ମାନେ ମିଶି ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ତାର ଭଣଜା ର ବିବାହ କରିଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଘଟଣା କୁ ଦେଖି ଅନେକ ଲୋକ ମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ୟ୍ଯ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ଆଉ ଏଥିପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମାଜ ବଦନାମ୍ ହେଉଛି ।

ତେବେ ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *