ଯୁବକ ଜଣକ Shoping Mall ର Escalator ରେ କରି ବସିଲେ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ସହ…

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ, ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଲା ଏକ ଯୁବକ ଙ୍କ ର ପ୍ରାଙ୍କ ଭିଡିଓ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ।ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ,ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ।

 

ସମାଜ ରେ ଅନେକ ଦୂ-ର୍ବୁ-ତ ଘଟଣା ଘଟୁଛି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଭଳି କି ଭଳି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଜିନିଷ ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ଥାଏ । ଏହା ଦେଖିବାକୁ ଯେତିକି କୌତୁକିଆ ସେତିକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କର ମଧ୍ୟ । ଆପଣ ମାନେ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡ଼ି-ଆ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଥିବେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଅନେକ ଘଟଣା ଶୁଣୁଥିବେ ବା ପଢୁଥିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରାଉ ଥିବ । ଏହି ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡ଼ି-ଆ ଜନିତ ଅନେକ ବିଚିତ୍ର ଜିନିଷ ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ଥାଏ । ଆଜିକାଲି ର ଯୁବ ପୀଢ଼ି ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡ଼ି-ଆ ସହିତ ବେଶ୍ ଜଡ଼ିତ । 

 

ଏଥିରେ ଥିବା ଟିକି ନିକି ଖବର ବିଷୟ ରେ ସେ ବେଶ୍ ଅପଡେଟ ରହିଥାନ୍ତି । ନିକଟ ରେ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆ-ରେ ଏକ ଖବର ବେଶ୍ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଆସନ୍ତୁ ନଜର ପକାଇବା ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର ଉପରେ । ଘରେ ରହି ଦେଶ ବିଦେଶ ରେ ଖବର ଜାଣିବା ରେ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡ଼ି-ଆ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡ଼ି-ଆ ରେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।

              

ସେହି ପରି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଏକ ରାଜ୍ୟ ରେ ।ଜଣେ ଯୁବକ ପ୍ରାଙ୍କ ସବୁ ଭିଡିଓ କରିବା ପାଇ ଅନେକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ବନାଉଥିଲେ । ସେ ଦିନ ଏକ ମଲ୍ କୁ ଯାଇ ସେଠାରେ ଲିଫ୍ଟ ରେ ଯାଉଥିଲା ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କ ଗାଲ ରେ ହାତ ମାରିଦେଉଥିଲେ । ଏମିତି ଗୋଟେ ନୁହେଁ ଅନେକ ଝିଅ କ ସହିତ ସେ ଏମିତି ପ୍ରାଂକ୍ କରିଥିଲେ । ସେ ଏହି ପ୍ରକାର ପ୍ରାଙ୍କ କରୁଥିବା ବେଳେ କିଛି ଯୁବତୀ ରାଗିକି ଅନାଉଥିବ ବେଳେ କିଛି ଯୁବତୀ ହସି ଦେଇ ଚାଲି ଯାଉଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ପ୍ରକାର ର ଅନେକ ପ୍ରାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେବ ରେ ଲାଗିଛି । ଖାଲି ଯୁବତୀ ନୁହେଁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସେ ଏହି ପରି ପ୍ରାଙ୍କ୍ ସେ କରି ସେ ଲୋକ ଲୋଚନ କୁ ଆସିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *