22 ମାର୍ଚ୍ଚ 2022 କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ | ଏହି ସବୁ ରାଶିରେ ଭୟଙ୍କର ବିପଦ…

ମେଷ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗି ପାରନ୍ତି ।ଏହି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ବୋଧହୁଏ ଆପଣଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି । ତାହା ସହିତ ଆପଣ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଲ ପାଇଁ ଆପଣ ସବୁପ୍ରକାର ଚ଼େଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଘରର ଖୁସି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ଆପଣଙ୍କ ଏହି ଚେଷ୍ଟା ବହୁତ ସଫଳ ହେବ। ଯାହାଫଳରେ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ବିବାହର ଯୋଗ୍ୟ, ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁକୂଳ ଜୀବନ ସାଥୀ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସ୍ଥିତି ବନୁଛି। ବ୍ୟାପାର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ହେବ।

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ପାଖାପଖି କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ ,କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଇର୍ଷାଭାବ ରଖନ୍ତି । ଏଭଳି କଲେ ସବୁ କିଛି ଠିକ୍ ରହିବ । ଆଜିର ଲାଭଦାୟକ ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କ ବୈଚାରିକ ସମୃଦ୍ଧି ବଢ଼ିବ। ବାକ୍ ଚାତୁରୀ ଏବଂ ମିଠା ବାଣୀରେ ଆପଣ ଲାଭପ୍ରଦ ହେବେ ଏବଂ ସୌହାର୍ଦ୍ରପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ବନ୍ଧ ବିକସିତ କରି ପାରିବେ। ଉତ୍ତମ ଭୋଜନ, ଭେଟ ଉପହାର ଏବଂ ବସ୍ତ୍ରର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଶାରୀରିକ ତଥା ମାନସିକ ସୁସ୍ଥତା ବନି ରହିବ। ଆନନ୍ଦର ପ୍ରାପ୍ତି, ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ନିକଟତା ଏବଂ ଯାତ୍ରା କିମ୍ବା ପର୍ଯଟନରେ ଆପଣଙ୍କ ଆଜିର ଦିନ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବ।

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ବୁଝା ଶୁଣା ଏବଂ ଚ଼ତୁରତାକୁ ପରଖିବାକୁ ହେବ ।କିଛି ଲୋକ ନିଜର ସୀମାକୁ ଲାଙ୍ଘି ଆପଣଙ୍କର ଅସୁବିଧାକୁ ଶିକ୍ଷା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ ଶାନ୍ତି ରହିବା ସହିତ ସେମନଙ୍କୁ ରୋକିବାକୁ ଚ଼େଷ୍ଟା କରିବାକୁ ହେବ । ଆଜିର ଦିନ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ଏବଂ ଅନୈତିକ ବ୍ୟବହାର ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ। ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ। ବାଣୀର ଶିଥିଳତା ଉଗ୍ର ଯୁକ୍ତି କରି ପାରନ୍ତି। ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ମନମାଳିନ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ମନୋରଞ୍ଜନ କିମ୍ବା ବୁଲିବା ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। କାମ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରବଳ ରହିବ। ଶାରୀରିକ, ମାନସିକ ବ୍ୟଗ୍ରତା କମ କରିବା ପାଇଁ ଆଧ୍ୟାତ୍ମ୍ୟ ସହାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ।

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କକୁ ଦେଖିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ । ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଇର୍ଷା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ଯାହାକି ଆଗକୁ ଯାଇ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ । ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକରି, ଯାତ୍ରାର ଆୟୋଜନ କରିବେ, ବିବାହୋତ୍ସୁକ ଯୁବକ-ଯୁବତିମାନଙ୍କର ବିବାହ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ଅବସର ଆସିବ। ପୁତ୍ର ତଥା ପତ୍ନୀଙ୍କର ଲାଭ ହେବ। ବୃଦ୍ଧ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଲାଭରେ ନିମିତ୍ତ ବନିବେ। ସ୍ନେହୀଜନମାନଙ୍କ ଏବଂ ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରିମାନଙ୍କର କୃପାଦୃଷ୍ଟି ରହିବ। ସାଂସାରିକ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ।

ସିଂହ : ଘରବାଲା ହେଉବା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କର ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ଠାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚ଼ିତ୍ । ଏହା ହୁଏତ ଛୋଟ ଛୋଟ କଥା ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆସନ୍ତା ସମୟରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ । ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ଛାଇ ରହିବ। ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଉପର ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ପିତା ଏବଂ ବଡ଼ଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟଭାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

କନ୍ୟା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ସମ୍ପ୍ରେକ୍ଷଣ କଳାର ଉପଯୋଗ କରିବାକୁ ହେବ, ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ନିଜେ ହୁଏତ ଏକ ଅସୁବିଧା ପରିସ୍ଥିତିରେ ପାଇବେ, ଯାହାକି ଅନ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇଛି । କୌଣସି ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାକୁ ଲାଗୁ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନଅଟେ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଫୁର୍ତ୍ତି ଏବଂ ତାଜା ଅନୁଭବ କରିବେ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ତଥା ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଉପହାର ମିଳିବ। ତାଙ୍କ ସାଥିରେ ସମୟ ଆନନ୍ଦରେ କଟିବ। ତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସମାରୋହ କିମ୍ବା ଯାତ୍ରାରେ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖାଯାଉଛି। ସଦ୍ଭାବନା ସହିତ କରାଯାଇଥିବା ପରୋପକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଆନ୍ତରିକ ଖୁସି ଦେବ।

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଇଗୋକୁ ଆଘାତ ନକରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ଏବଂ କାହା ସହିତ ଯୁଦ୍ଧ କର ନାହିଁ | ଉନ୍ନତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବ | କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚର ବୃଦ୍ଧି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସଞ୍ଚୟକୁ ଅଧିକ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ କରିବ | ତୁମର ସବୁଠୁ ବଡ ସ୍ୱପ୍ନ ବାସ୍ତବରେ ପରିଣତ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ତୁମର ଉତ୍ସାହକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ, କାରଣ ଅଧିକ ସୁଖ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ତୁମେ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ମଧୁରତା ଭାଷଣରେ ଆସିବ | ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ପରିବାରର ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଶରୀର କ୍ଳାନ୍ତ ହୋଇଯିବ | ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖିବା ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି | ପରିବାରରେ ଏକ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବେଶ ରହିବ | ନୂତନ ଆସବାବପତ୍ର ଘରର ସୌନ୍ଦର୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ଅପସାରିତ ହେବ | ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ରୋକିବାକୁ ପଡିବ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଉପରେ ନିଜକୁ ସଂଯମ କର | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ହେବ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ବିତର୍କ କିମ୍ବା ଝଗଡ଼ାକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ, କେତେକ ନରମ ରହିବେ | ମନରେ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚିନ୍ତା ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ | ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ଯାନର ଆନନ୍ଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ବଣିକ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇବା ପାଇଁ ବିବାହ ହେଉଛି ଲୋକଙ୍କ ସମଷ୍ଟି | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଶା କରାଯାଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟରେ ଶୀଘ୍ର ନିଆଯାଇଥିବା କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁକୂଳ ଅବସ୍ଥା ରହିବ | ସମ୍ମାନ-ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶାସକ ପ୍ରଶାସନଠାରୁ ସହାୟତା ଦିଆଯିବ | ଶୀଘ୍ର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସ୍ଥାୟୀ ଲାଭ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତା କର, ଫଳାଫଳ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦୃଢ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ନିରାପଦ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମାନସିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିଶୁର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ, କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ, ଶାରୀରିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ମାନସିକ ଖୁସିର ଅଭିଜ୍ଞତା ରହିବ | ଚାକିରିରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ସ୍ନେହାଇଲାନ୍ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମାରୋହରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିପାରିବେ | ଆଜି ଧନର ପରିମାଣ ହାସଲ କରାଯାଉଛି |

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.