ଆଜିଠାରୁ ସାଢେ଼ ୭ ବର୍ଷ ଶନିଦେବ ଏହି ୫ ଟି ରାଶିରେ କରିବେ ଧନ ବର୍ଷା |

 

 

ରାଶି ମାନଙ୍କ ଚଳନ ଆମ ଜୀବନରେ ସବୁ କିଛି ନିର୍ଭର କରିଥାଏ । ରାଶିଫଳ ଦ୍ଵାରା ଆମେ ଅମର ଆଗତ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରୁ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶନିଦେବ ସାଢେ଼ ସାତ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଏହି ୫ ଟି ରାଶିରେ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଧନ ଯୋଗ ଅଶ୍ରିବାଦ । ଯେଉଁଥିରେ ଏହି ୫ ଟି ରାଶି ଉପକୃତ ହେବେ । 

 

ବିଛା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଶନିଦେବ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବିଶେଷ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଶୁଭ ଯୋଗ ହେଉଥିବା ହେତୁ ଅନେକ ମାର୍ଗରୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ହେଉଅଛି । ଆପଣ ଆଇନ ଯୋଗେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଅର୍ଥ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଶନିଦେବ ଙ୍କ ଅଶ୍ରିବାଦ କ୍ରମେ । 

 

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶି ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଶୁଭଦୃଷ୍ଟି ପଡି ସାରିଛି । ଅନେକ ଚେଷ୍ଟା କରି ବିଫଳ ହେଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଏବେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଭାବେ ସଫଳ ପାଇବେ । ସରଳ ଉପାୟରେ କିପରି ଧନ ଲାଭ ହେବ ସେ ଉପରେ ଉପଯୁକ୍ତ ତଥ୍ୟ ପାଇବେ । 

 

ଧନୁ ରାଶି :  ଶନିଦେବ ଙ୍କ ଅଶ୍ରିବାଦ କ୍ରମେ ଆପଣ ଜମି ଜମା ଉପରେ ଅନେକ ମାତ୍ରାରେ ସଫଳ ପାଇ ପାରିବେ । ଆପଣ ଯଦି ଏବେ ଜମି ଏବଂ ଯାନ ବାହାନ କିଣିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ସମୟ ଅଟେ । ସାଢେ଼ ୭ ବର୍ଷ ଧରି ଆପଣଙ୍କ ସମୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । 

 

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଶନିଦେବ ଙ୍କ ଆଶ୍ରିବାଦ କ୍ରମେ ଆଗାମୀ ସାଢେ଼ ସାତ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମୟ ପରିବେଶ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣ ମୋଟାମୋଟି ଭାବରେ ଏହି ସମୟରେ ରାଜାଙ୍କ ପରି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । 

 

ମୀନ : ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଦେବ ଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା ଅବସର ରେ ଆପଣ ଅନେକ ମାତ୍ରାରେ ଋଣ ମୁକ୍ତ ହୋଇ ପାରିବେ । ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ବିଫଳ ପାଉଥିଲେ ସତ କିନ୍ତୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆପଣ ନିହାତି ଭାବେ ସଫଳ ହେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.