ରାତି ଅଧ ରେ କେମିତି ଫେରାର ହେଲା ଝିଅ , ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା – ଦେଖନ୍ତୁ video….

 

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ , ରାତି ଅଧ ରେ ଗୋଟେ ଝିଅ ପଳାଇ ଯାଇଛି ଆଉ ଏହି ଲଜ୍ୟା ଜନକ ଘଟଣା ର ଭିଡ଼ିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଆସନ୍ତୁ ନଜର ପକାଇବା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର ଟି ଉପରେ । ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ,ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ।

 

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ତ ଏହା ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅନଲାଇନ୍ ର କେତେ ମାତ୍ରା ରେ ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଛୋଟ ପିଲା ଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ଅନ୍ ଲାଇନ୍ ସହ ଯୋଡିତ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସବୁ କିଛି କାମ ଅନଲାଇନ୍ ମାଧ୍ୟମ ରେ କରି ହେଉଛି । ତେବେ ଆମେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ ଅନେକ ଗୁଡ଼ିକ ଫଟୋ , ଭିଡିଓ ତଥା ଖବର ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥାଉ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକା ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବେଶ୍ ଚହଳ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର। 

 

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଦୁଇ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ଏମିତି ଭିଡ଼ିଓ ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି ଯାହାକି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।।ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଘୁରି ବୁଲୁଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ କୁ ଅନେକ ଲୋକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଦେଖି ସାରିଲେଣି । ତେବେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓ ଟି ରେ ଏହା ଦେଖା ଯାଇଛି ଯେ , ଜଣେ ପ୍ରେମିକ ନିଜର ପ୍ରେମିକା କୁ ଉଠାଇ ନେଇ ପଳାଉଛନ୍ତି ।

 

ତେବେ ଭିଡିଓ ଟି ରେ ଏହା ଦେଖା ଯାଇଛି ଯେ , ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜର ପ୍ରେମିକା ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଉଠାଇ ନିଜ ସାଇକେଲ ରେ ବସାଇ ନେଇ ପଳାଉଛନ୍ତି । ତେବେ ସେମାନେ ରୋଡ ରେ ଯାଉଥିବା ସମୟ ରେ ଅନେକ ଲୋକ ମାନେ ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ପ୍ରେମ ରେ ଏପରି ଅନେକ କିଛି କରିଥିବା ଯୁବକ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ଭିଡିଓ ଆପଣ ଆଗରୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଥିବେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.