ଯୁବତୀ ଭୁଲିଗଲେ ହିତାହିତ ଜ୍ଞାନ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏମିତି କରିବସିଲେ | ଦେଖନ୍ତୁ Video…

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ,ଉଲଗ୍ନ ହୋଇ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଭିଡ଼ିଓ କଲ କଲେ ଯୁବତୀ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡ଼ିଓ ହେଲା ଭାଇରାଳ।ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ,ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ।

 

ଆପଣ ମାନେ ତ ଜାଣିଥିବେ ଆଜି ର ଏହି ଦୁନିଆ କେତେ ଆଗକୁ ଗଲାଣି, ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ ଶିକ୍ଷିତ ମଧ୍ୟ ହେଲେଣି। ଆଜିର ଦୁନିଆରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନଲାଇନ୍ ର ଆବଶ୍ୟକତା କେତେ ମାତ୍ରା ରେ ରହିଛି ଏହା ତ ଆପଣମାନେ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ ଏବଂ ଏହି ଯୁଗ କୁ ଅନଲାଇନ ର ଯୁଗ ବୋଲି କହିଲେ ବି କିଛି ଭୁଲ୍ ହେବ ନାହିଁ। ଆଜିକାଲି ଛୋଟ ପିଲା ଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ଅନ୍ଲାଇନ୍ ସହ ଯୋଡିତ ଅଛନ୍ତି। 

 

ତେବେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ହଜାର ହଜାର ଖବର, ଭିଡିଓ ଆଦି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ।ପ୍ରେମ ଏକ ପବିତ୍ର ବନ୍ଧନ |ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମର ଅର୍ଥ ଅଲଗା |ପ୍ରେମ ଦେଖା ଦିଏ ଯତ୍ନରେ, ସାଇତା ହେଇ ରହେ ହୃଦୟରେ |ହେଲେ ଆଜିର ଯୁବପିଢ଼ି ମାନେ ଏଏହାର ଯଥାର୍ଥତା ହିଁ ବଦଳାଇ ଦେଉଛନ୍ତି |ଯୁବପିଢ଼ି ମାନେ ବିବାହ କରିବାର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରୁଛନ୍ତି |ହେଲେ ପରେ ନିଜର ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇ ନୂଆ ସମ୍ପର୍କ ଗଢୁଛନ୍ତ। ଆଜି ଆମେ ଏହି ବିଷୟ ରେ ଆଲୋଚିନା କରିବା।

 

ଝିଅ ମାନେ ଭଲ ପାଇବା ରେ ସବୁ କିଛି ଭୁଲି ଯାଉଛନ୍ତି ଯାହା ସମାଜ ପାଇଁ ଲଜ୍ୟା ର କଥା।ଗୋଟେ ଝିଅ ତା ପ୍ରେମିକ ସହ ଭିଡ଼ିଓ କଲ୍ ରେ କଥା ହଉଚି ଆଉ ସେହି ସମୟ ରେ ତା ପ୍ରେମିକ ତା ଡ୍ରେସ୍ ଖୋଲିବା ପାଇଁ କହୁଛି ଯାହା ସ୍ସେ ଝିଅ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଖୋଲିଦେଲା।ଆଗକୁ କଣ ହେବ କଣ ନାହିଁ କେହି କିଛି ବୁଝୁ ନାହାନ୍ତି। ସେମିତି ଆଉ ଗୋଟେ ଯୁବତୀ ନିଜ ଦେହ ରେ ସବୁ ବସ୍ତ୍ର ଓଲେହିଦେଇ ତାଙ୍କ ପେମିକ ଙ୍କ ଆଗରେ ଡାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି।ଅଟେ ବିଶ୍ୱାସ କେମିତି କରିପାରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଯାହା ଫଳ ରେ ଆଗକୁ ଅସୁବିଧା ରେ ପଡୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ।

ତେବେ ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.