ଫସିଲେ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀ । ପଦାରେ ପଡିଲା ପ୍ରେମ ଲୀଳା । ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ଭାଇରଲ Video…

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ , ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ପିଲା ଲୀଳା କିପରି ପଦା ରେ ପଡ଼ିଗଲା । ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ,ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ।

 

ଏହା କୁହାଯାଏ କି ପ୍ରେମ ହେଉଛି ଶାଶ୍ବତ ଏବଂ ପବିତ୍ର , ଯାହାକି ସମାଜର କୌଣସି କଟକଣା ବା କୌଣସି ବାଧା ବିଘ୍ନ କୁ ମାନି ନଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲି ର କିଛି ଯୁବପିଢି ପ୍ରେମର ପ୍ରକୃତ ଅର୍ଥ ଏହା ଜାଣିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେମ କରି ବସୁଛନ୍ତି । ସେମାନେ ତ ପ୍ରେମ କୁ କେବଳ ଶାରିରୀକ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ବୋଲି ଭାବି ନେଇଛନ୍ତି । ଏହା କୁହାଯାଏ କି ଯିଏ ପ୍ରେମ ର ବାସ୍ତବ ପରିଭାଷାକୁ ବୁଝିଛି ସେ କୌଣସି ବି ପ୍ରତି ବ-ନ୍ଧ-କ କୁ ସ-ମ-ସ୍ୟା ବୋଲି ଭାବେ ନାହିଁ । 

 

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଯୁବ ପୀଢ଼ି ମାନଙ୍କ ଏହିଆଲରି ପ୍ରେମ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ଆ-ଚ-ମ୍ବି-ତ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ।ଆଜିକାଲି ଅନେକ ସ୍ଥାନ ରେ ଯେଉଁ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ସବୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ସେସବୁ ର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ପାଲଟି ଯାଇଛି ଶାରୀରିକ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ । ଏହା ସହିତ ମଧ୍ୟ ଆଜିକାଲି  ଅନେକ ଜଣ  ଏପରି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ନିଜର ଖୁସି ମଜା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ସହ ଟାଇମ୍ ପାସ୍ ଲଭ୍ କରୁଛନ୍ତି ।  

 

ସେମାନେ ନିଜର ଶା-ରୀ-ରି-କ ସୁଖ ଏବଂ ସ୍ବାର୍ଥ ସାଧନ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି । ଆଉ ଏମାନେ ହିଁ ସମାଜ ଆଗରେ ଏମିତି କିଛି  ଘଟଣା ଘଟାଉ ଛନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ଵାରା ସେମାନଙ୍କୁ ହିଁ ଲଜ୍ଜିତ ହେବାକୁ ପଡୁଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଠିକ୍ ସେହିପରି ଏକ ନି-ନ୍ଦ-ନୀ-ୟ ଘଟଣା ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହାକୁ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆ-ଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ।

 

ଗୋଟେ ସ୍କୁଲ ରେ ପଢୁଥିବା ଦୁଇ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ କରିଛନ୍ତି କିଛି ଅ-ପ୍ରୀ-ତି-କ-ର କାମ ଏବଂ ସେହି କାମ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଧରା ପଡିଛନ୍ତି । ସ୍କୁଲ କୁ ଆସିଥିବା ଏକ ଛାତ୍ରୀ ସ୍କୁଲ କୁ ନ ଯାଇ ଏମ୍ ନିଛାଟିଆ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଏକ ପୁଅ ସହ ଯାଇ କିଛି ନି-ନ୍ଦ-ନୀ-ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଧରା ପଡ଼ିଛନ୍ତି । ଏହା ପରେ ସେଠାରେ ଥିବା ଲୋକ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରି ଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ କେହି ଜଣେ ଲୋକ ଏହି ଘଟଣାକୁ ରେ-କ-ର୍ଡ଼ କରି  ଭା-ଇ-ରା-ଲ କରି ଦେଇଛି ଯାହାକି ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *