ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀ ଧରା ପଡିଲେ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ଏମିତି ଭାବରେ । ଭିଡ଼ିଓ ହେଲା ଲିକ । ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି Video…

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ,ସ୍କୁଲ୍ ଛାତ୍ରୀ ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକ ବୁଦା ଭିତରେ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଧରା ପଡ଼ିବା ପରେ କଣ ହୋଇଛି ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ,ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ।

 

ବର୍ତ ମାନ ସମୟରେ ସମାଜ ରେ ଥିବା ଲୋକ ମାନେ କିଛି ବୁଝୁ ନାହାନ୍ତି । କିଛି ମାନୁ ନାହାନ୍ତି ଘର ଲୋକ ଙ୍କ କଥା କୁ ବୁଝୁନାହାନ୍ତି । ଘର ଲୋକେ କେତେ କଷ୍ଟ କରି ମଣିଷ କରିଥାନ୍ତି ପିଲା ମାନଙ୍କୁ ପିଲା ମାନେ କିଛି ଭାବି ନଥାନ୍ତି ।  ଆଜି ର ପିଲା ମାନେ ନିଜର ସଉକ ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ ବହୁତ୍ ପ୍ରକାର କୁ-କା-ର୍ଯ୍ୟ ରେ ଲିପ୍ତ  ରହୁଛନ୍ତି । ପିଲା ମାନେ ପୁଅ ଙ୍କୁ ଅଥବା ଝିଅ ଙ୍କୁ ଧରି ବିଭିନ୍ନ ଖ-ରା-ପ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଲିପ୍ତ ରହୁଛନ୍ତି । ମଦ ମାଂସ ରେ ନିଜ ଦିନ କୁ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି । 

 

ଖ-ରା-ପ କଥା କହିବା ଖ-ରା-ପ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆଦି ତାଙ୍କର ପେଶା ହୋଇ ଗଲାଣି । ଆଜିର ଶିକ୍ଷିତ ସମାଜ ଅ-ବ-କ୍ଷ-ୟ ଅବସ୍ଥା ରେ ପହଞ୍ଚିଲାଣି । କେବଳ ଯୁବ ସମାଜ ହିଁ ଏହାର ଉତ୍ତରଦାୟୀ ଅଟେ ।ସମାଜ ଧୀରେ ଧୀରେ ବି-ଶୃ-ଙ୍ଖ-ଳି-ତ ହେବାର ଲାଗିଛି । ଏସବୁ ର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହେଉଛି ଆଜିକାଲି ର ଯୁବ ସମାଜ । ଆଜି କାଲି ର ପିଲା ମାନେ ବହୁତ୍ କାମନା ଓ ବାସନା ପାଇଁ ମ-ସ-ଦୂ-ର୍ ରହୁଛନ୍ତି । ନିଜର କିଛି ସମୟର ଖୁସି ପାଇଁ ବହୁତ୍ ବଡ଼ ବଡ଼ ଭୁଲ କରି ବସିଛନ୍ତି ଯାହା ର ଫଳ ସଦା ସର୍ବଦା ନାରୀ ଜାତି ଉପରେ ହିଁ ପଡୁଛି ।  

 

ସେଇଥି ପାଇଁ  ସେହି ଭଳି ଅ-ଭ-ଦ୍ର ପିଲା ମାନଙ୍କୁ ଉଚିତ୍ ଦ-ଣ୍ଡ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଆଜ୍ଞା ଯଦି ଜଣେ ଉଚ୍ଚ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଯୋଗ ଦେଉଥିବା ଲୋକ ଖ-ରା-ପ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଲିପ୍ତ ରହେ ତେବେ ସେହି କଥା କୁ କଣ ଏହି ସମାଜ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବ କି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଉଚ୍ଚ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ଠୁ ସମସ୍ତେ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ହିଁ ଆଶା କରିଥାନ୍ତି । 

ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଖବର ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ୟ୍ଯ ହୋଇଯିବେ । ଗୋଟିଏ ସ୍କୁଲ ର ଛାତ୍ରୀ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଗାଁ ଲୋକେ ଦେଖି ସେହି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଙ୍କୁ ଧରି ନେଇଥିଲେ । 

 

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଉଭୟ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ବଣ ବୁଦା ଭିତରେ ପଶିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଗାଁ ର ଲୋକେ ଧରି ନେଇଥିଲେ ଓ ତା ପରେ ପରେ ସମସ୍ତେ ମୋବାଇଲ ରେ ଭିଡିଓ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ । ତା ପରେ ପରେ ସେହି ଝିଅ ଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ ହେଲେ ଝିଅ ଟି ହସି ହସି କଥା ହେଉଥିଲା ମୁହଁ ଉପରେ ମୁହଁ ଦେଉଥିଲା । କହିଲା ତାଙ୍କର ଏହି ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ବନ୍ଧ ରେ ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକ ଅର୍ଥାତ୍ ତାଙ୍କ ମାଆ ଓ ବାପା ଜାଣିଛନ୍ତି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ସେହି ଯୁବକ ଟି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଙ୍କୁ ପଠେଇ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ସବୁ ଖ-ରା-ପ କାର୍ଯ୍ୟ କୁ କେହି ଭି ପସନ୍ଦ କରୁନାହାନ୍ତି ।

ତେବେ ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *